У Кременчуці нарешті дізналися причини масового захворювання учнів місцевої гімназії

масового захворювання

22 лютого у Кременчуцькій міськраді під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулося вже третє засідання тимчасової протиепідемічної комісії, на якому розглядалося питання про причини інфекційного масового захворювання дітей у НВК №6 (Див. ПП: “У Кременчуці закрили на карантин гімназію, де сталося масове захворювання дітей”).

Членам комісії повідомили, що збудником інфекції стала бактерія клебсієла пневмонія. Вона може передаватися через не помиті руки. Цей спосіб передачі зарази став причиною масового захворювання багатьох дітей. Бактерію також виявили і у кількох працівників кухні. Хто став першоджерелом зараження однозначно сказати просто неможливо, визнають у міськвиконкомі. Єдине про що з впевненістю стверджують фахівці, так це те, що це було не харчове отруєння.

На засіданні комісії ухвалили рішення «Вважати ситуацію що склалася із захворюваністю на гострі кишкові інфекції в Кременчуцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I ступеня – різнопрофільна гімназія» №6 з’ясованою та контрольованою…». Наступного понеділка заняття в гімназії буде поновлено.

Олександр Брусенський
100 перегляди(ів)