Гирьовики з Полтавщини здобули перемогу в Житомирі і готуються підкоряти Європу

гирьовики з Полтавщини

Спортсмени-гирьовики з Полтавщини вкотре довели, що вони здатні виборювати перемогу у спортивному двобої навіть із найдосвідченішими та титулованими суперниками (Див. ПП: “Полтавські гирьовики виграли чемпіонат України і тепер готуються до змагань у Сеулі”).

19-22 квітня гирьовики з Полтавщини брали участь у змаганнях на Кубок України – 2018, який проходив у Житомирі. Полтавську область представляла збірна команда в складі 26 спортсменів під керівництвом Заслуженого тренера України Олега Мороза. До збірної увійшли спортсмени-гирьовики із Полтави, Хомутця (Миргородський район), Шишак та Карлівки. Кістяком команди стали знані далеко за межами області і України титуловані спортсмени Ярослав Сушко, Олександр Горбатко, Игорь Деревянко, Євгеній Остапчук, Ольга Додух, Юрий Усков, Олег Коломієць,Руслан Срібний и Олександр Пузій тощо.

Спортсмени-гирьовики з Полтавщини знову підтвердили свою перемогу

Олег Коломієць

Повернулися після виснажливих днів змагань гирьовики з Полтавщини, виборовши перше місце у командному заліку.

Як розповів «ПП» О. Мороз, найвдаліше виступив Заслужений майстер спорту України, чемпіон Світу з гирьового спорту Олег Коломієць, який виборов чотири медалі за перші місця у всіх видах єдиноборств. Спортсмен знову підтвердив свої результати, здобувши перемогу у різних видах змагань. Зокрема, у естафеті та штовхання гирі і став чоти разовим переможцем Кубку України.

«Наші хлопці вкотре підтвердили, що вони найкращі, а полтавська система підготовки спортсменів-гирьовиків – найрезультативніша, – констатував О. Мороз. – Після нетривалого відпочинку знову почнуться тренування і підготовка до нових змагань. У тому числі, європейського рівня…».

Вже у травні 2018 року полтавських спортсменів-гирьовиків чекають відповідальні змагання

О. Мороз зі своїм вихованцем О. Коломійцем.

Так, 4-6 травня вони братимуть участь у юнацькому чемпіонаті України, який пройде у Нікополі (Дніпропетровська область). А 10-15 травня збірна Полтавщини візьме участь у чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який пройде в Угорщині. Наразі в Карпатах проходять тренувальні збори кілька полтавських гирьовиків, готуючись до змагань.

«До Угорщини ми поїдемо, маючи в своєму активі непоганий запас міцності та чималий досвід участі у міжнародних змаганнях, – коментує О. Мороз підготовку своїх спортсменів до чемпіонату Європи. – Тому маємо всі підстави сподіватися на пристойний результат. Хлопці докладають для цього всіх зусиль…».