Вишняківська “Нива” – чемпіон України з мотоболу 2018 року!

мотобол у Хоролі

8 вересня гравці мотобольної команди “Нива”: Роман Лук`янець, В’ячеслав Мусієнко, Олександр Ходосов, Юрій Жиденко (капітан команди) Віталій Березенко, Віталій Бойко, Володимир Бойко (граючий тренер), Станіслав Безносик, Сергій Пузик, Козачок Валерій, механік команди Манжос Юрій на рідному треці вибороли перемогу і стали семиразовим чемпіоном України з мотоболу! Тож мотобол у Хоролі завершився перемогою хорольців!

Після першого кола змагань наші мотоболісти перемогли у всіх чотирьох матчах. У першому матчі другого кола, який відбувся першого вересня у селі Стовбина Долина зіграли з “Колосом”, з рахунком 0:0, а наступного дня, другого вересня, “Дружба” (с. Мачухи) перемогла “Поділля” на виїзді – 4:0 і набрала 11 очок. Вишняківська «Нива» на той час вже мала 13 переможних очок.

Чемпіонат України з мотоболу в Хоролі: як все відбувалося

Чемпіоном України з мотоболу в Хоролі

З перших і до останніх хвилин матчу велася жорстока боротьба за кожну атаку, передачу м’яча. У перших двох періодах залишалася напружена нічия 0:0. Тільки у третьому періоді воротар «Дружби» Роман Лук’янець не зміг захистити ворота і Володимир Бойко відкрив рахунок. У цьому ж та завершальному, четвертому періоді, відзначився Сергій Пузик, який, завдячуючи злагодженій грі, подарував команді звання Чемпіона, забивши у ворота ще два м’ячі.

Вітаємо команду «Нива» села Вишняків Хорольського району з перемогою!