“Кава з HR” – неформальне спілкування студентів у ПриватБанку

20 листопада в усіх обласних центрах України з нагоди Міжнародного дня студента ПриватБанк провів івент-захід “Кава з HR”. Так бакіри вирішили зламати традиції офіційних привітань і влаштувати неформальне спілкування з молоддю.

На зустріч “Кава з HR” були запрошені представники студентського самоврядування з 200 найкращих закладів вищої освіти України. Серед них були і студенти-члени студентських громад з Полтавського Університету економіки і торгівлі та Полтавської державної аграрної академії.

У рамках “Кава з HR” студенти понад дві годиниспілкувались з топ-менеджерами Полтавського ГРУ ПриватБанку. Задавали запитання, отримували відповіді, цікавились роботою банку як то кажуть “з середини”. Також студентам була проведена презентація “ТОПові продукти для ТОПових студентів ПриватБанку”, яка викликала у них неабиякий інтерес. Привітав студентів з їхнім святом і директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. Обговорили на зустрічі і про онлайн-практику, яку останнім часом все частіше обирає молодь.

“Онлайн-практика в ПриватБанку – своєрідне ноу-хау, яке сьогодні вже завоювало велику кількість прихильників серед українського студентства, – говорить Лариса Дроцька, керівник напрямку трудових ресурсів Полтавського ГРУ ПриватБанку. – Найголовніша зручність цієї практики полягає в тому, що майбутній фінансист може повноцінно працювати, не витрачаючи дорогоцінного часу на те, аби щоразу приходити до банку. Студенти працюють там, де їм це зручно – вдома, в бібліотеці, в інтернет-кафе. Посередник між банком і студентом – комп’ютер або ноутбук”.

Майже три години спілкування в рамках “Кава з HR” пролетіли, як одна мить. Студентам сподобалась смачна кава з солодощами, подарунки, та головне – нові знання і справжні емоції, а також впевненість, що по завершенню навчання їм будуть раді у ПриватБанку.