У Кременчуці – ціла низка звільнень

реанімаційне відділення

У «ПП» №20 (128) від 16 травня ми інформували про смерть однорічного хлопчика в Кременчуцькій міській лікарні. (Див. ПП: “У Кременчуцькій дитячій лікарні помер однорічний хлопчик”). Міське управління охорони здоров’я провело службове розслідування і встановило низку порушень, зокрема й протоколів лікування, затверджених МОЗ. Шістьом лікарям оголосили догани (реанімаційне відділення).

Двоє досвідчених реаніматологів, незгодних із методами роботи керівництва лікарні, після цього випадку звільнилися. Директор/головний лікар закладу Лариса Носенко їх не затримувала. Втім, невдовзі написала заяву на звільнення й сама. Поки що невідомо, де в подальшому працюватиме екс-головлікарка. Цілком можливо, що невдовзі теж вирине на якомусь теплому й ситному місці.

Крісло керівника пустувало недовго, а от у реанімації з 11 необхідних лікарів працює лише двоє, повідомляє «Кременчуцький телеграф».

Як бачимо, адекватно покарати кривдників у білих халатах українським пацієнтам украй складно. А ті, хто все ж намагається це зробити, потім ще й отримують звинувачення: через вас, мовляв, заклад, зокрема реанімаційне відділення, залишився без «кадрів».

Зінаїда МАТЯШОВА