4800 грн. оклад і високі моральні якості: У Полтавській облраді шукають директора КП «Полтавський обласний центр МСЕ»

директор

 

3 січня у Полтавській облраді провели засідання конкурсної комісії, на якому обговорили організаційні питання щодо проведення конкурсу на посаду директора КП «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» Полтавської обласної ради.

Історія цієї, нині вакантної посади, як кажуть, «з довгою бородою». Полтавську МСЕ тривалий час очолювала Тетяна Жабо, яку ще в середині 2015 року поліція запідозрила у отриманні хабара і провела у її будинку обшук. Відео дій правоохоронців під час обшуку, яке потрапило у соцмережі, набрало дуже багато переглядів. Але, попри переможні реляції керівництва обласної поліції, все скінчилося пшиком: Т. Жабо оскаржила дії поліції у суді, її виправдали і зобов’язали поновити на посаді. Аби позбутися незговірливого головного лікаря МСЕ, депутати облради після дискусій на сесії Т. Жабо таки поновили на роботі, але іншим рішення одразу ж і звільнили.

директор

Суди за її позовом тривають й досі. Напевне, щоб позбавити всіх козирів керівництво МСЕ та покласти край скандальній історії, на сесії облради було прийнято рішення ліквідувати обласну МСЕ і утворити новий обласний центр медико-соціальної експертизи. Директора для якого наразі шукають.

На сьогоднішньому засіданні, де спів головували перший заступник голови Полтавської облради Євген Холод та заступник голови Полтавської ОДА Євген Пругло, вирішили оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора МСЕ та визначитися із вимогами до кандидатів. Вони такі: посадовий оклад 4800 грн., громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта за напрямком «медицина», проходження інтернатури за однією із спеціальностей медичного профілю, наявність сертифікату лікаря спеціаліста за фахом «організація охорони здоров’я, стаж роботи за фахом не менше 5 років тощо.

директор

Цікавим здається одна із вимог до майбутнього керівника цього обласного комунального підприємства – «високі моральні якості». Як саме і за якими критеріями визначатиме комісія моральний облік претендентів, можна буде дізнатися 24 січня 2018 року, коли члени комісії зберуться знову, аби розглядати заяви кандидатів.

Олександр Брусенський
Фото автора.