28 квітня відбувся щорічний велопробіг у Полтаві

велопробіг 2018

28 квітня ТРЦ «Екватор» організував надзвичайно масштабне і цікаве дійство – Третій щорічний велопробіг. Усі бажаючі, старші 18 років, могли зареєструватися на сайті ТРЦ «Екватор» із 2 по 27 квітня, забрати свій реєстраційний номер або заповнити анкету і приєднатися до шоу в день велопробігу біля Монументу Слави. Цього року між учасниками розігрували головний приз – iPhone X.

Реєстрація тривала з 11 до 13 години. Корпусний парк швидко заповнювався велисопедистами-професіоналами, любителями активного відпочинку і просто бажаючими гарно відпочити і весело провести час. Велопробіг зібрав учасників різної вікової категорії: серед присутніх можна було зустріти і малечу від 5 років, і літніх веломанів.

велопробіг 2018 в Полтаві
Так проходила реєстрація

Традиційний велопробіг цього року зібрав близько 2 тис. учасників

велопробіг 2018 у Полтаві
Черга на реєстрацію

Організатори не давали нудьгувати: під час реєстрації дівчата зі спортивного клубу «Олімп» запрошували на розминку перед заїздом, а найактивніших танцюристів нагородили призами. Технічну підтримку забезпечувала компанія veliki.ua – була присутня спеціальна група майстрів на випадок поломки чийогось велотранспорту. Велопробіг супроводжувала поліція та швидка, а порядок в колоні підтримували маршали – найдосвідченіші велорайдери.

велопробіг 2018 в Полтаві
Веломайстри

Із 13 години учасників вишикували у величезну колону, яка стартувала з Корпусного парку. Велопробіг прогнозував маршрут по вул. Європейській–Степового Фронту–23 Вересня–Великотирновській–Ковпака.

Велопробіг 2018 у Полтаві: фініш і святкування

На фініші на сцені біля паркування «Екватор» на тих, що прибули чекав захопливий концерт групи «Живі барабани». Якщо хтось і відчував втому, то ці виконавці-ударники жвавими барабанними ритмами швидко привели до тями і запалили музичним дійством! (Відео ТУТ)

велопробіг 2018 в Полтаві
Зустрічали прибувших учасників “Живі барабани”

Культурно-розважальна програма також складалася з атракціонів для дітей та дорослих, тематичних фотозон, яскравого аквагриму для бажаючих, виступу групи «Дебош» та ді-джеїв.

велопробіг в Полтаві
Група “Дебош”

Квітневий велопробіг нікого не залишив без подарунку

Подарунки не отримали хіба байдужі або ліниві. Всім зареєстрованим учасникам подарували еко-сумки та термокухлі. Веломани, які прибули на велопробіг в оригінальних костюмах, додатково отримали цінні подарунки.

велопробіг в Полтаві
Найоригінальніші учасники велопробігу

Крім цього, розігрували багато призів: подарункові сертифікати від Ігроленд, Сітістайл та інших спонсорів, дитячі велосипеди, самокати. Переможців обирали за реєстраційними номерками, які помістили в лототрон. При відсутності власника названого номера на святі (а таке іноді траплялося) обирали наступний номер учасника, якому й діставався виграш.

Головну подію – розіграш iPhone X – проводили під кінець свята. Власницею головного призу стала Альона Нагорна.

велопробіг 2018 в Полтаві
Вручення головного призу

Галина Гончарук

(Фото, відео автора)