Аеропорту “Полтава”, якому вже місяць підбирають назву, підібрали і генерального директора

Полтава

Генеральним директором аеропорту “Полтава”, який недавно отримав статус міжнародного, може стати 35-річний полтавський комерсант і менеджер Володимир Окара. 15 березня конкурсна комісія з відбору кандидатур на посаду генерального директора міжнародного аеропорту «Полтава» визначилася з претендентом на посаду керівника цього обласного комунального підприємства.

Як повідомили в прес-службі Полтавської ОДА, комісія зупинила свій вибір на одній з шести кандидатур – Володимирі Окарі. Його найближчий конкурент із Кропивницького на засідання комісії сьогодні не прибув, тож голосували за єдиного кандидата, який пройшов конкурсний відбір.

Із біографічної довідки відомо, що В. Окара народився 21 березня 1983 року. Закінчив середню школу № 26 у м. Полтава та Полтавський військовий інститут зв’язку за спеціальністю «Бойове застосування і управління діями підрозділів (частин, з’єднань) із засобами зв’язку». Потім обіймав посади менеджера у комерційних структурах.

Зокрема, ТОВ «Укролія». Останні п’ять років працює генеральним директором ТОВ «Логон». Членам комісії претендент розповів, що нині навчається в Полтавській державній аграрній академії за фахом «Публічне управління та адміністрування». Щодо досвіду роботи або служби в авіації (головним пунктом для майбутнього керівника полтавського аеропорту конкурсна комісія називала авіаційний стаж не менше п’яти років – авт.), то В. Окара його не має. Правда, заявляє він, у 2018 році отримав сертифікат про проходження підготовки керівників для роботи в авіаційній сфері при Національному авіаційному університеті…

Кандидатуру В. Окари, яку внесуть на затвердження сесії Полтавської облради «12 квітня 2018 року – авт.), підтримали семеро членів конкурсної комісії. Один – утримався.

А тим часом полтавці обговорюють майбутню назву свого аеропорту. Хоча летовище і має офіційну назву «Аеропорт «Полтава», але заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко запропонував назвати аеропорт ім’ям одної з найвідоміших постатей, яка має безпосереднє відношення до Полтавщини. Серед можливих варіантів – Микола Гоголь, Іван Котляревський, Іван Мазепа, Симон Петлюра, Григорій Сковорода.

Полтавці висловлюють свої думки з цього питання шляхом електронного голосування. За останніми даними, до дискусії щодо назви аеропорту вже долучилося 5107 наших земляків. Їхні думки розподілилися таким чином:

  • за Івана Мазепу – 1991
  • за Миколу Гоголя – 1323
  • за Івана Котляревського – 983
  • за Григорія Сковороду – 446
  • за Симона Петлюру – 364

Олександр Брусенський

(За матеріалами прокуратури Полтавщини)