ПриватБанк обслуговує половину українського агросектора

українські аграрії

Кожне друге агропідприємство або фермерське господарство України користується послугами ПриватБанку. Як повідомив керівник напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу ПриватБанку Сергій Клюєв, за підсумками 2018 року частка вітчизняних аграрних компаній, що обслуговує ПриватБанк, зросла з 44 до 56% (серед усіх агрокомпаній, які користуються послугами банків). Отже аграрії України обирають ПриватБанк.

«ПриватБанк стає основним банком для аграріїв, тому ми розвиваємо наші продукти та технології з урахуванням вимоги цього найважливішого для економіки сектора. За останній рік банк доповнив лінійку кредитних продуктів для аграріїв з гнучким графіком погашення кредитів на сільгосптехніку з компенсацією і знизив ставку за найбільш популярною програмою фінансової підтримки галузі «АгроКУБ» до 1,6% на місяць, – зазначив Сергій Клюєв. – Цього року ПриватБанк запускає для агросектора низку нових партнерських програм, які допоможуть заощадити в разі купівлі техніки, насіння, добрив, а також нові банківські сервіси для аграріїв».

аграрії України обирають ПриватБанк

Як зазначають у ПриватБанку, сьогодні аграрії найчатіше обирають програми компенсації за придбання вітчизняної техніки та обладнання, а також відшкодування витрат на закупівлю насіння та компенсація відсотків за кредитами для фермерів. У 2018 році українські аграрії за допомогою ПриватБанку купили вітчизняної агротехніки на суму понад 1,5 млрд грн. У рамках п’яти державних програм компенсацій для аграріїв банк забезпечив виплату державних компенсацій на понад 400 млн грн.

Цього року в разі купівлі в кредит агротехніки в ПриватБанку аграрії отримують державну компенсацію від 25 до 40% вартості техніки або обладнання українського виробництва. Додатково для фермерів із виручкою до 20 млн грн на рік діють програми компенсації відсотків за кредитами (АгроКУБ, кредитні лінії, кредити на купівлю будь-якої техніки, у тому числі імпортного виробництва), за умовами яких позичальник платить ставку від 1% річних. Детальніше про програми компенсацій для агробізнесу можна дізнатися на agro.pb.ua