Аграріїв Полтавщини вітали в обласному музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя

17 листопада в приміщенні Полтавського українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя традиційно вітали аграріїв Полтавщини з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, який цього року відзначають 19 листопада.

Святкова атмосфера відчувалася вже у фойє театру, де винуватців та гостей свята не лише радо зустрічали, а й пригощали шампанським. Піднесенню святкового настрою сприяла гра камерного оркестру та невимушене спілкування аграріїв, котрі уславили Полтавщину рекордними врожаями, сталим розвитком тваринництва, виробництвом м’яса, молока та молокопродуктів тощо. Перед початком офіційної частини свята його учасники мали змогу ознайомитися з тематичною виставкою, на якій свої твори демонстрували провідні майстри народної творчості, художники, студенти Полтавського педуніверситету. Тут же проводили майстер-класи. А запашні короваї, які привезли на свято посланці від кожного району області, викликали заслужену повагу до нелегкої праці хліборобів та всіх аграріїв регіону.

До свята редакція “Панорами Полтавщини” підготувала аграріям корисні подарунки. Напередодні побачив світ довідник аграрних підприємств Полтавської області “Агропанорама”, де зібрано інформацію про всі підприємства регіону, які реально працюють.

Для цього працівникам довелося здійснити кілька тисяч дзвінків та відфільтрувати понад 1000 реальних контактів. У довіднику представлена й інформація про провідні підприємства АПК з інших областей, а також наукові статті, поради щодо вибору міндобрив, ведення тваринництва тощо. Як зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов у передмові до “Агропанорами”, “Книжка стала першою спробою систематизувати інформацію про агропромисловий комплекс Полтавської області й таким чином налагодити зв’язки між тими, хто працює на землі, й переробниками, постачальниками добрив, засобів захситу рослин, пально-мастильних матеріалів тощо”. А ще колектив “Панорами Полтавщини” дарував аграріям, присутнім на святі, Місячний календар на 2018 рік, у якому зазначені фази Місяця й поради, коли й що можна робити, які культури сіяти тощо. І, звичайно ж, усі бажаючі мали змогу почитати “Панораму Полтавщини” – газету, що швидко здобуває популярність серед читачів.

Під час офіційної частини, що відбулась у глядацькій залі театру, на сцену для отримання заслужених нагород запрошували відомих на Полтавщині аграріїв, яким вручали грамоти Полтавської ОДА та квіти. Завершилася урочиста церемонія святковим концертом, який підготували для її учасників артисти обласної філармонії.

Олександр Брусенський

Фото автора