«АГРОПАНОРАМА» НА XIV МІЖНАРОДНІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «АГРОФОРУМ 2017»

Агрофорум

Щорічно, починаючи з 2004 року, на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ) – найбільшого в Україні виставкового майданчика, що забезпечує найсучасніший рівень та сервіс учасникам та відвідувачам, проводиться Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ». Цього року захід відбувся 7 – 9 листопада.

Головна мета виставки – сприяння розвитку ринкових відносин у агропромисловому комплексі України, залученню внутрішніх та зовнішніх інвестицій до економіки країни, ознайомлення учасників із передовими технологіями, виникнення і налагодження нових партнерських зв’язків між учасниками та відвідувачами. Найчисельнішими відвідувачами виставки були керівники сільськогосподарських підприємств і організацій, фахівці (агрономи, ветеринари, зоотехніки, механізатори), представники агрохолдингів.

Агропанорама

Основні тематичні розділи виставки: нова та комісійна сільгосптехніка, техніка для транспортування продукції; комплектуючі й запасні частини до техніки, технології, техніка та обладнання для зрошення, органічне землеробство; обладнання для переробки сільськогосподарської продукції; тепличне господарство, склади та їх обладнання; вагове обладнання, контрольно-вимірювальні прилади; пакування сільгосппродукції; генетика, органічне тваринництво та птахівництво; обладнання для виробництва кормів, раціони годування тварин і птахів; ветеринарна медицина; насіння, садівництво; засоби захисту рослин, добрива; аграрна наука та освіта та ін…

Агропанорама

Цього року редакція обласної суспільно-політичної газети «Панорама Полтавщини» уперше працювала на виставці, адже молода газета існує лише рік. Проте поїхали ми на виставку не з пустими руками, а представили новий проект – довідник сільськогосподарських підприємств Полтавської області «Агропанорама». Це унікальний продукт, у якому зібрана контактна інформація (причому ретельно перевірена) про підприємства агропромислового комплексу, які реально діють в області.

Каталог швидко розійшовся серед учасників та відвідувачів заходу й зібрав багато схвальних відгуків. Воно й не дивно, адже редакція, працюючи над довідником, поставила собі за мету створити щось на зразок настільної книги для агровиробників, з якої можна буде отримати й корисну Агропанорама інформацію з наукових статей та досліджень, і скористатися актуальними пропозиціями від понад 50 всеукраїнських агровиробників, і (найголовніше) швидко знайти необхідну контактну інформацію потрібного агровиробника в будь-якому районі Полтавської області.

Контактна інформація в довіднику «Агропанорама» структурована по районах, а пропозиції всеукраїнських виробників – по рубриках: посівний матеріал, мінеральні добрива, тваринництво, сільськогосподарська техніка і запчастини, послуги транспорту та збереження врожаю. Таким чином довідник є цінним інформаційним ресурсом не тільки для агрокомпаній Полтавської області, але й для аграріїв усієї України.
Міжнародна виставка “Агрофорум 2017” – це не тільки обмін передовим досвідом в агропромисловості, але й цікаве спілкування з фахівцями в різних галузях агровиробництва. І, звичайно ж, «Агропанорама» сприятиме розширенню партнерських зв’язків серед аграріїв як на обласному, так і на всеукраїнському рівні.

Галина ГОНЧАРУК
Фото автора