«Агропорадник» – збірник корисних порад для аграріїв

Агропорадник

До дня працівників сільського господарства ТОВ «Панорама Полтавщини», яке 2017 року випустило довідник аграрних підприємств Полтавської області «АГРОПАНОРАМА», підготувало для полтавських та українських аграріїв збірник корисних порад «Агропорадник» (формат А5, запланований тираж – від 3 тис. прим.).

«Агропорадник» містить суто агрономічні «підказки», консультації юристів щодо запровадження ринку землі в Україні, а також кольоровий місячний календар на 2020 рік (із зазначеними циклами Місяця для сільськогосподарських робіт). Видання подає інформацію про техніку й комплектуючі, якісне насіння, паливно-мастильні матеріали та інші засоби для обробітку та переробки сільськогосподарської продукції.

Таким чином хочемо допомогти в пошуку потрібної інформації всім, хто причетний до виробництва агропромислової продукції.

Чим цікавий «Агропорадник»?

Читайте в “Агропораднику”:

  •  коли необхідно скасовувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення;
  • що повинні робити фермери в найближчий час;
  • як відбувається прихований продаж землі;
  • як змінюється аграрний сектор України;
  • що таке “Втрачена земля”.
Агропорадник
«Агропорадник» містить суто агрономічні «підказки», консультації юристів щодо запровадження ринку землі в Україні, а також кольоровий місячний календар на 2020 рік

Чому реклама в «Агропораднику» працює?

«Агропорадник» безплатно отримали усі присутні на обласних урочистостях з нагоди свята до Дня сільськогосподарського працівника, на виставці «АгроПром Полтава-2019» (12–13 листопада 2019 року) та на інших масових заходах.

В електронному вигляді книга розміщена на нашому сайті  у вільному доступі для скачування у ПДФ-форматі. Також «Агропорадник» розміщений на всеукраїнських аграрних сайтах колосок інфо, 4sg.com.ua, Агро Смарт та на найвідвідуванішому потавському сайті новин Коло.

Агропорадник
“Агропрарадник” – незамінний помічник аграрія

Електронний варіант розповсюдили також за емейл-розсилкою на понад 7000 перевірених електронних адрес полтавських та українських агровиробників.

Саме продукція АПК є ключовою складовою національної економіки. Отже, від роботи аграрного бізнесу залежить добробут кожного українця. Однак вести сільськогосподарський бізнес у нашій країні — нелегка справа. Тож маємо надію, що цим виданням зможемо хоча б частково полегшити вашу роботу, зокрема допомогти в пошуку потенційних партнерів.

Дякуємо за довіру до нашого видання та сподіваємося на взаємовигідну співпрацю в майбутньому!