Активісти влаштували бійку в Полтавській міській раді

активісти

Нинішнє засідання виконкому Полтавської міськради, яке мало відбутися о десятій години ранку, не відбулося. Ще за кілька хвилин до засідання, до сесійної зали, де планували провести нараду, зайшли активісти, котрі принесли з собою пакети солі і піску.

У такий спосіб вони хотіли висловити протест проти, на їхню думку, бездіяльності і безпорадності міської ради, котра не прибирає вулиці обласного центру від снігу. Через це, зокрема, сьогодні подекуди утворився справжній колапс. Адже ожеледиця вранці практично унеможливила рух громадського транспорту, через що на зупинках юрмилися сотні полтавців.

активісти

Після того, як начальник управління міськради з питань звернень громадян Ігор Верига виніс із зали «подарунки» від активістів для влади, вони почали протестувати. Поступово «спілкування» чиновників з активістами почало загострюватися і, як і прогнозували, переросло в бійку. На горіхи дісталося І. Веризі та керівнику апарату міськради Роману Мельнику. З боку активістів постраждав Олександр Масюк (на фото 1), якому у бійці один із чиновників розбив носа.

Після бійки активісти залу засідань заблокували і випустили лише жінок. Поліція, яка пильнувала порядок у міськраді, в ситуацію не втручалася…

Дізнавшись, що засідання виконкому перенесено на 12.00, активісти вийшли на вулицю і перекрили рух громадського транспорту біля міської ради. З ганку будівлі вони розкидали вітальні листівки з привітанням полтавкам від міського голови О. Мамая з нагоди 8 березня, які знайшли в кабінеті його першого заступника А. Ляміна.

активісти

Протистояння у міськраді підігріла інформація про те, що міський голова О. Мамай начебто хотів поза порядком денним міськвиконкому винести на його засідання повторне обговорення щодо підняття плати за проїзд у Полтаві до 5 гривень. Хоча, як стверджують активісти, у порядку денному цього питання не було.

активісти

На їхню думку, в такий спосіб влада хоче «обійти» рішення Полтавського окружного адміністративного суду, який призупинив до 21 березня 2018 року рішення влади про збільшення плати за проїзд у громадському транспорті до 5 грн. з пасажира.

Олександр Брусенський

Фото і відео із сайту Полтавщина (poltava.to)