Активний відпочинок завдяки сервісу ПриватБанку “Оплата частинами”

Якщо ви активні, енергійні, любите подорожі та пригоди, то ця інформація – для вас. Відтепер прокат чи продаж байдарок, туристичних палаток, велосипедів, гірськолижного спорядження, а також будь-яких речей для екстримального туризму – питання кількох хвилин. Магазин для любителів екстримального туризму OnTop-Extreme”(вул. Маршала Бірюзова, 13) приєднався до сервісу ПриватБанку «Оплата частинами». Усі послуги, які тут надають , можна оплатити декількома платежами.

“ПриватБанк та магазин OnTop-Extreme нещодавно стали партнерами. А це означає, що відтепер активний відпочинок для полтавців буде доступнішим, – говорить керівник напрямку “Оплата частинами” Полтавського ГРУ ПриватБанку Віталій Колісник. – Будь-яке спортивне обладнання або спорядження для захоплюючої подорожі можна придбати без збитків для бюджету. Не потрібно протягом року збирати велику суму на подорож чи гірськолижне спорядження. Достатньо оплатити частину з кредитної картки ПриватБанку, і немає жодних перепон для цікавого відпочинку. Залишок буде розбитий на рівні частини. Якщо платежі з погашення проводити своєчасно, то вартість товару чи путівки на викуп залишиться без комісій та інших додаткових нарахувань”.

Для того, щоб купити товар або оплатити послугу з відтермінуванням платежів із мінімальними відсотками, потрібна лише кредитна картка ПриватБанку. За сервісом “Оплата частинами” клієнт отримує кредит до 12 місяців. Ніяких прихованих комісій і страховок. Клієнт має можливість достроково погасити заборгованість так само без додаткових комісій. Для цього навіть не потрібно ходити в банк. Оплатити можна в терміналах самообслуговування або через Інтернет-банк Приват24.

Дізнатися доступну суму ліміту за сервісом “Оплата частинами” можна, відправивши SMS на номер 10060 з текстом chast, на своїй сторінці в Приват24 або в мобільному додатку “Оплата частинами”.

На сьогодні розстрочку за допомогою сервісу «Оплата частинами» пропонують більше 700 торговельних підприємств Полтави та області.

З початку року жителі області за допомогою послуги «Оплата частинами» придбали товарів на загальну суму більш ніж 70 млн грн.

за допомогою сервісу «Оплата частинами» Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість скористатися сервісом «Оплата частинами», можна дізнатися на сайті. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.