Автопарк поліції Полтавщини поповнили десять легковиків та автобус

автопарк поліції

12 березня в ГУ Нацполіції Полтавщини представникам районних відділів та відділень передали нову автомобільну техніку. Відтепер автопарк поліції поповнився десятьма автівками «Skoda Rapid» та «Renault Duster». Крім того, поліцейським передали і автобус «Атаман». Як водиться, ключі від службових транспортних засобів вручив керівникам відділів та відділень поліції області начальник поліції Полтавщини полковник Андрій Замахін.

В прес-службі обласної поліції повідомили, що нові автомобілі будуть використовуватися групами реагування патрульної поліції в районах області для ефективної роботи, оперативного реагування на події та виклики громадян.

Довідка «ПП»: Як відомо, 14 лютого 2018 року постійна депутатська комісія Полтавської облради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій на своєму засіданні підтримала звернення керівництва обласної поліції щодо виділення в 2018 році грошей на оснащення правоохоронних підрозділів Полтавщини. Тоді голова облради Олександр Біленький зазначив, що Національна поліція проходить етап становлення і тому лишається маса невирішених питань. У тому числі пов’язаних з матеріальним забезпеченням діяльності правоохоронців.

автопарк поліції

«Чим швидше ці проблеми будуть вирішені, тим раніше ми можемо сподіватися на встановлення належного порядку на наших вулицях. Саме тому на засіданні комісії разом з керівництвом Полтавської ОДА ми підтримали питання про надання додаткового фінансування ГУНП в Полтавській області на 2018 рік. Сподіваюсь, що участь у співфінансуванні візьмуть також районні ради та об’єднані територіальні громади», – заявив він на засіданні комісі.

Олександр Брусенський