Банківські сейфові скриньки – це запорука безпеки коштів громадян

банківські сейфові скриньки

Як повідомляють у ГУНП в Полтавській області, кількість квартирних крадіжок значно зростає саме в літній період, коли починаються відпустки. За п’ять місяців 2018 року кількість квартирних крадіжок у Полтавській області становить 278 випадків. Ця сумна статистика могла б бути значно меншою, якби самі громадяни більш відповідально ставились до свого майна, зокрема використовували банківські сейфові скриньки.

“На жаль, уберегти своє майно від грабіжників дуже складно, – говорить начальник відділу комунікації поліції Полтавщини полковник поліції Юрій Сулаєв. – “Домушники” без проблем відкривають пластикові вікна та будь-які замки. Розкривати такі злочини буває дуже важко. Часто приїздять так звані гастролери. Приїхали, обікрали з десяток квартир і в той же день зникли з міста. У літній період кількість квартирних крадіжок зростає. Тому ми радимо полтавцям ставити квартири та будинки під охорону, цінні речі бажано тримати у банківських установах, де є спеціально облаштовані приміщення – банківські сейфові скриньки”.

Банківські сейфові скриньки надійно збережуть кошти під час відпусток

Аналізуючи стан правопорядку в місті та області, а також той факт, що громадяни повторюють широко розповсюджену помилку – зберігають гроші та інші цінні предмети у квартирі, ПриватБанк рекомендує полтавцям не ризикувати, а зберігати конфіденційні документи, цінні папери, готівку, ювелірні прикраси та інші цінності в надійних банківських сейфових скриньках.

Орендуючи банківські сейфові скриньки на час своєї відсутності або для постійного зберігання цінних речей, ви уникаєте їх крадіжки та маєте змогу особисто контролювати список осіб, у яких буде до них доступ.

“Встановлення домашнього сейфу не зможе гарантувати вам безпеки речей, які будуть у ньому зберігатися, – говорить керівник напрямку обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Полтавського ГРУ ПриватБанку Ігор Лещенко”. – Крім того, розміщення надійного сейфу в квартирі або будинку потребує суттєвого перепланування приміщення та значних затрат. Приватні сейфи не захищені від крадіжки, а пожежа або природні катаклізми можуть назавжди знищити цінності всередині сейфу. Орендувати сейфові скриньки в банку значно безпечніше”.

Банківські сейфові скриньки надійно захищені для зберігання цінностей

Кожен депозитарій відповідає вимогам про технічний стан та організацію охорони приміщень банків. Банківські сейфові скриньки мають два замки і відкриваються при одночасному повороті двох ключів, один з яких знаходиться у клієнта, а другий – у банкіра. Система двох ключів гарантує збереження майна у випадку крадіжки чи втрати ключа від скриньки.

Ви можете вибрати розмір скриньки, який найкраще підходить, зазначити точний строк її оренди, а також надати право доступу до скриньки будь-якій довіреній особі. Банк також пропонує укладення тристороннього договору оренди – у такому випадку Ви зможете відвідувати скриньку тільки спільно зі своїм партнером. ПриватБанк забезпечує таємницю відомостей про клієнта та операції, що ним проводяться.

За більш детальною інформацією звертайтесь на VIP-центри: у м. Полтаві ( вул. Соборності, 70 а), м. Горішні плавні (проспект Героїв Дніпра, 75), м.Кременчук (вул.Першотравнева, 2в; вул. Першотравнева, 38а; проспект Свободи,19).