Батьки полтавських першокласників з власного гаманця заплатили за рекламу партії «Совість України»

Совість України

У обласному центрі продовжують обговорювати тактичний хід міської влади, яка коштом платників податків, використавши першокласників, проанансувала політичну силу «Совість України», чиї представники входять до депутатської більшості у міськраді.

Політичну силу, яка свого часу висунула на посаду Полтавського міського голови нинішнього градоначальника Олександра Мамая, прорекламували в Полтаві на міському святі першокласників, яке відбулося у Палаці дозвілля «Листопад». Після офіційної частини заходу та привітань першокласників, до яких звернувся міський голова, школярикам роздали пакети із шкільним причандаллям. Усе б нічого, зазначають полтавці у соціальних мережах, як би не те, що пакети маленьким школярам вручили з написом «Совість України», а Совість України під час заходу з таким само написом запустили під стелю Палацу повітряні кульки.

Чи мав право міський голова, роздаючи подарунки першокласникам, які чиновники закупили з міського бюджету, використовувати захід для реклами політичної сили, яка підтримала його на виборах? Це питання, як і повітряні кульки з партійною символікою, схоже, зависло у повітрі. За інформацією міської ради, на придбання шкільних наборів для 3300 полтавських першокласників з казни міста було витрачено 660 тисяч гривень. Отже, виходить, що полтавці, як платники податків, оплатили рекламну компанію «Совісті України»?

Олександр Брусенський

Фото прес-служби Полтавської міськради та з сайту kolo.poltava.ua

Для збільшення зображення –
натисніть на фото