Безбідне життя міністрів оплачують прості українці

міністр та його прибуток

Нещодавно стало відомо, скільки у березні 2018 року заробили (точніше, отримали) українські міністри. Так, виплати міністру внутрішніх справ А. Авакову за один лише місяць(!) становлять 103771 грн. Міністр соціальної політики А. Рева, якого непокоїть, що українці багато їдять, отримав у березні 76330 грн, міністр оборони України генерал армії С. Полторак – 66560 грн, міністр юстиції П. Петренко – 55049 грн, міністр закордонних справ П. Клімкін – 53034 грн.

Термін “міністр” походить з латинської та означає слуга…

міністр
Бути міністром в Україні прибутково

Трохи скромніші виплати минулого місяця були в міністра енергетики та вугільної промисловості І. Насалика – 46805 грн, першого віце-прем’єр-міністра економічного розвитку та торгівлі С. Кубіва –44039 грн, віце-прем’єр міністрів П. Розенка, В. Кістіона та Г. Зубка – по 43778 грн. Міністр екології та природних ресурсів О. Семерак, міністр молоді та спорту І. Жданов та віце-прем’єр міністр з питань євроінтеграції І. Клімпуш-Цицнадзе отримали трохи більше, ніж 40 тис. грн. А міністри: освіти і науки Л. Гриневич і фінансів України О. Данилюк – 37630 і 38769 грн відповідно.

Прем’єр-міністр В. Гройсман на премії й доплати цього місця не заробив: йому виплатили 36636 грн

У в. о. міністра охорони здоров’я У. Супрун зарплата за березень становила 29015 грн.

Бути міністром в Україні не прибутково?

міністр
Зарплати міністрам виплачуються з бюджету за рахунок податків

Певно, ці цифри вже нікого не шокують, але змушують задуматися, чи має Україна якесь майбутнє? Адже поки прості українці рахують копійки й відмовляють собі в найнеобхіднішому, щоб дотягти до зарплати чи пенсії, ці «слуги народу» ні в чому собі не відмовляють.

Певно, тому не бачать нічого злочинного в тому, щоб підвищувати тарифи на комунальні послуги. І майте на увазі, що всі їхні зарплати виплачуються з бюджету, тобто їх оплачуємо ми з вами за рахунок податків, які безжально стягує з нас рідна держава.

Зінаїда МАТЯШОВА