“Бізнес- Інкубатор” у Полтаві навчав підприємців працювати в Інтернеті

13 вересня у Полтаві відбувся відкритий семінар для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які тільки-но замислюються над власною справою в рамках проекту “Бізнес-Інкубатор”.

“Бізнес-Інкубатор” – це одна із складових частин проекту “КУБ” (“Країна Успішного Бізнесу”), що спрямований на створення та розвиток підприємництва в Україні. Така програма підтримки підприємців – це очне навчання протягом одного дня, подальша самостійна робота та підбиття підсумків. Під час такого тренінгу майбутні бізнесмени отримують поради від менторів та бізнес-тренерів, авторитетних у цій сфері.

Цього разу у Полтаві знаннями ділилися бізнес-тренери Антон Воронюк – керівник академії Академия Интернет-маркетинга Webpromoexperts, тема докладу – “Як просувати бізнес в Інтернеті в 2018 році”, та Сергій Желепа – маркетолог академії Академия Интернет-маркетинга Webpromoexperts, тема докладу – “Просування в соціальних мережах для бізнесу”.

“Якщо запитати підприємців-початківців, чого їм не вистачає для успішного старту, то найчастіше чуємо відповіді – потрібні компетенції та фінансування. Для вирішення цих питань і проходять освітні тренінги “Бізнес-Інкубатора” у різних містах України, а також діють кредитні програми, – говорить Олександр Цись, директор Полтавського ГРУ ПриватБанкуі. – Для підприємців це був надзвичайно цікавий та насичений день. Більше 150 полтавців та жителів області взяли у ньому участь”.

“КУБ” – це не тільки можливість додаткового чи стартового фінансування малого та середнього бізнесу, а й реальна перспектива для підприємців-початківців або тих, в кого вже є бізнес, здобути конкретні навички. Місія проекту “КУБ” – відновити економіку країни шляхом розвитку малого та середнього бізнесу, підняти підприємництво на якісно новий рівень та створити мільйони нових робочих місць для всіх українців, які бажають працювати задля себе та своєї країни. Мета – створити 1 000 000 нових робочих місць.