Школярів Полтави, Кременчука та інших районних центрів області безкоштовно навчатимуть фінансової грамотності

Бізнес-Школа від ПриватБанку

Вже традиційно в Полтаві, Кременчуці та інших районних центрах Полтавської області розпочала заняття унікальна дитяча Бізнес-Школа. Школярі опановуватимуть основи підприємництва та фінансів, братимуть участь у ділових іграх та тренінгах, а також користуватимуться банківськими послугами за допомогою “дитячої” пластикової картки Юніора.

Бізнес-Школа – один з проектів освітньої програми ПриватБанку, який спрямований на розвиток фінансової грамотності дітей. Програма є соціальною, а тому повністю безкоштовною. Навчання складається з 8 уроків на теми, пов’язані з банком, фінансами та економікою. Проводитимуть навчання досвідчені банківські співробітники, які пройшли сертифікацію на право проводити тренінги для дітей. Запрошуємо школярів у віці від 8 до 16 років.

Теми занять Бізнес-Школи:

Фінансові цілі і їх вплив в житті. Сімейна економіка;

Заощадження. Інвестиції;

Ораторське мистецтво та навички складання презентацій;

Секрети успішного управління часом;

Бізнес. Організація роботи підприємства. Місія і стратегія. Управління та менеджмент;

Банківські технології для нового покоління;

Перший стартап;

Презентація власного стартапу.

Записатися у школу можна у будь-якому відділенні ПриватБанку або на сайті ЮніорБанку.

Освітня програма Бізнес-Школа ЮніорБанку стартувала у 2009 році. Сьогодні ЮніорБанк об’єднує більше 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.