Британський мовний табір «ABC-camp»: повноцінний відпочинок і вивчення англійської мови без примусу

Британський мовний табір «ABC-camp»

Щоліта в мальовничій місцевості на Полтавщині – с. Клюсівка Новосанжарського району, де неквапно несе чисті води річка Ворскла, а повітря наповнює п’янким ароматом хвойний ліс, оселяються півтори сотні підлітків та звучить англійська мова. Ось уже десять років поспіль тут працює британський мовний табір «ABC-camp».

Певно, всі батьки добре розуміють, що для успішного розвитку та подальшого навчання й професійної діяльності їхня дитина повинна добре володіти іноземними мовами. У сучасному світі не обійтися без англійської мови. От тільки не кожному вдається добре її вивчити. Якщо ж примушувати дитину до навчання, можна лише нашкодити та сформувати стійку відразу.

Британський мовний табір «ABC-camp»
Британський мовний табір «ABC-camp», с. Клюсівка, Новосанжарський р-н

Літні канікули – це добра нагода відпочити й надолужити англійську. Найоптимальніший варіант – це дитячий відпочинок із вивченням англійської мови. Британський мовний табір – це можливість вивчати мову без примусу, з цікавістю, спілкуючись із однолітками та дізнаючись багато захопливого.

Британський мовний табір – заняття з носіями мови й постійне занурення в англомовне середовище

Британський мовний табір «ABC-camp» пропонує зануритися в англомовне середовище на увесь час відпочинку. Під час оформлення в табір відбувається тестування: британські викладачі, які працюють із дітьми, визначають рівень знань та формують відповідні групи. Для кожного рівня знань і розуміння англійської мови розроблені окремі схеми занять.

Британський мовний табір «ABC-camp»
Британський мовний табір «ABC-camp»: вивчення англійської мови без примусу

Інтенсивність занять – 15 годин на тиждень (20 уроків по 45 хв.) Із дітьми працюють викладачі з Великої Британії, США, Канади – носії англійської мови. Решту часу ваша дитина розважатиметься, займатиметься спортом, спілкуватиметься, отримуватиме незабутні враження, але при цьому навіть не помітить, що продовжує вчитися! І лише коли діти залишатимуть британський мовний табір, досягнуті результати переконають: час не минув марно.

Колектив табору – це іноземці-носії мови, а також англомовні українські вчителі, студенти, психолог. Вони увесь час проводять із дітьми: беруть участь у всіх заходах (а в таборі щодня відбувається щось цікаве та незвичне), створюють сприятливу психологічну атмосферу в колективі, підтримують фізичну активність своїх вихованців. Тому британський мовний табір «ABC-camp» обов’язково залишить у серцях дітей незабутні позитивні враження.

Британський мовний табір «ABC-camp»
Британський мовний табір «ABC-camp» обов’язково залишить у серцях дітей незабутні позитивні враження.

«Сміливо можу рекомендувати британський мовний табір «ABC-camp» друзям і знайомим»

Ось як відгукуються про перебування своїх чад у с. Клюсівка батьки: «Хорошее место, чистейший воздух, доброжелательный и внимательный персонал, прекрасные вожатые. Все на высшем уровне».

«Прекрасные вожатые, доброжелательное отношение, приятная и уютная атмосфера. Немаловажное значение имеет и питание, осталась довольной на все 100%».«Хотела бы поблбагодарить организаторов за данное мероприятие, которое смогло убедить и придать уверенность моему ребенку в ее силах и возможностях. Кирсанова Юлия Ивановна».

Н. Комащук із Луганська стверджує: попередньо бачила сюжет про табір по телебаченню, тож коли везла дитину на Полтавщину, була готовою до позитивних вражень. Та коли приїхала й на власні очі побачила живописне місце, сучасні кімнати і всі зручності для навчання та відпочинку, була приємно здивована.

британський мовний табір «ABC-camp»
Британський мовний табір «ABC-camp» працює уже десять років поспіль

«Тиша навкруги табору така, що лише чутно спів птахів, – зазначає одна з бабусь. – Доглянута територія, приємний персонал, усі ввічливі та уважні, добре продумане дозвілля. Усе було просто чудово». «Сміливо можу рекомендувати британський мовний табір «ABC-camp» друзям і знайомим», – додає ще одна мама.

Одне слово, якщо хочете, щоб ваша дитина відпочила, зміцніла та провела літо з користю – відправте її в британський мовний табір «ABC-camp».

Оформити путівку можна на сайті celyn-abc-camp.com або по тел. 067-577-80-83

Більше інформації про табір дивіться на сторінці https://www.facebook.com/celyn.abc.camp2/