Чемпіон світу з боксу полтавець Олександр Хижняк отримав квартиру і гроші на її ремонт

Олександр Хижня́к

Сьогодні у Полтавській ОДА зустрічали нашого титулованого земляка Олександра Хижняка: чемпіона світу (2017), чемпіона Європи (2017), чемпіона світу серед молоді (2012), бронзового призера Європейських ігор (2015), призера чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон України (2016), Заслуженого майстра спорту України.

Приводом для зустрічі спортсмена та його тренера і батька – Олександра Хижняка старшого з керівниками Полтавщини стало не лише вшанування спортивних успіхів 22-річного полтавця, але і вручення йому сертифікатів на квартиру і грошей на її ремонт. Для участі у урочистій церемонії до Полтави спеціально приїхав Президент Федерації боксу України Володимир Продивус. Саме коштом федерації спортсмену і купили у Полтаві двокімнатну кватиру. Як пізніше розповів журналістам сам О. Хижняк, квартиру йому подарували у одній з новобудов обласного центру. Коштує вона біля 800 тис. грн. Ще 500 тис. грн. на її ремонт та вмеблювання іменитому земляку виділила обласна влада.

Олександр Хижня́к

«Олександр Хижняк разом із батьком Олександром Хижняком старшим піднімають імідж боксу на Полтавщині, в Україні, захищають позиції нашої держави на світовій спортивній арені. Ми з Олександром Біленьким ініціювали виділення з обласного бюджету фінансової допомоги нашим чемпіонам на покращення їхніх побутових умов, бо важливою частиною успіху кожного спортсмена є як спортивна база, аби продовжувати тренуватися й удосконалювати свою майстерність, так і побутові умови, в яких він перебуває. Влада не має права бути осторонь створення кращих умов, які мають бути у нашого чемпіона. Тож ми взяли на себе зобов’язання і його виконали», – зазначив під час вручення сертифікатів голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Олександр Хижня́к

А голова Полтавської облради Олександр Біленький, який теж брав участь у зустрічі з спортсменом, поінформував присутніх, що 2018 року обласна влада запланувала подарувати ще три квартири спортсменам, які здобули видатні перемоги у спорті. На думку О. Біленького, такий підхід обласної влади стимулюватиме спортсменів Полтавщини до нових перемог, які уславлюють наш край.

Олександр Хижня́к

«Хвилююся, напевно, навіть більше, ніж коли виграв Чемпіонат світу. Тоді було легше, тому що там я зробив свято, а сьогодні всі ці люди зробили свято для мене й мого тренера – мого батька, – зізнався сам винуватець урочистої церемонії Олександр Хижняк. – Нині надзвичайно приємний час настав для мене, бо подарунків багато і привітань багато, але знову ж таки встаю зранку, роблю зарядку й тренуюся, бо потрібно здобувати нові перемоги й нові звання. Вже почалася підготовка до наступних навчально-тренувальних зборів, які стартують із нового року. Потім підуть нові змагання, чемпіонати, що стануть підготовкою до Чемпіонату світу 2019 року…».

Довідка «ПП»

Олександр Хижня́к (нар. 3 серпня 1995, Полтава, Україна) — український боксер-любитель. Чемпіон світу (2017), чемпіон Європи (2017), чемпіон світу серед молоді (2012), бронзовий призер Європейських ігор (2015), призер чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон України (2016). Заслужений майстер спорту України. Виступав у напівпрофесійній лізі WSB за команду Українські отамани. Тренер — Олександр Хижняк старший. (за матеріалами Вікіпедії).

Олександр Брусенський
Фото і відео автора.