Через нові тарифи на лікування жителям Полтавського району доведеться «покласти зуби на полицю»?

тарифи на лікування

У Полтавській ОДА оприлюднили проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються Полтавською центральною районною клінічною лікарнею».

Після його прийняття жителям району доведеться сплачувати за лікування зубів чималі гроші, адже розпорядженням передбачено встановлення тарифів «на платні медичні послуги з медичного обслуговування», які надаються Полтавською центральною районною клінічною лікарнею (див. скан).

тарифи на лікування

В розпорядженні також зазначається, що жителі району свої зауваження і пропозиції щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації можуть надавати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації за поштовою адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 218, або електронною поштою: E-mail: gue@adm-pl.gov.ua та до Державної регуляторної служби України за поштовою адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, або електронною поштою: E-mail: inform@dkrp.gov.ua

тарифи на лікування

Олександр Брусенський