Чому на Полтавщині дорожчають яйця? Об’єктивна реальність, чи прагнення нажитися перед Новорічними святами…

яйця

Не секрет, що коло доступних українцям за ціною продуктів невпинно звужується. Статистика свідчить, що українці останнім часом стали менше вживати м’яса, масла, молока, овочів тощо. Усе – через перманентну дорожнечу харчів і хронічну бідність населення.

З переліку доступних продуктів можуть викреслити і яйця, котрі традиційно, разом з молоком і хлібом, вважаються головною складовою в меню. Зокрема, українських пенсіонерів. Але й вони дорожчають щодня. І, за прогнозами вітчизняних експертів, ще до Нового року їхня ціна може перетнути своєрідний психологічний бар’єр і сягнути 30 гривень за десяток. Хоча, на початку грудня 2017 року говорили про граничну ціну яєць у 26 гривень за десяток.

яйця

Так, за прогнозами науковців Інституту аграрної економіки, до кінця 2017 року ціни на курячі яйця можуть зрости на 10-15% – до 26 грн за десяток у середньому по Україні. Про це повідомила старший науковий співробітник відділу ціноутворення та аграрного ринку Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Світлана Пашко (agropolit.com/news).

 

«Різкий стрибок цін на цей вид продукції пояснюється тим, що вартість зерна, яке складає основу раціону годівлі птиці, залежить від курсу долара. Крім того, вітчизняні виробники яєць передусім реалізують продукцію на зовнішніх ринках, де українські курячі яйця користуються великим попитом, і лише надлишок виробленої продукції надходить на внутрішній ринок», — пояснила експерт.

яйця

За її словами, якщо попит збільшується і на внутрішньому, і на зовнішньому ринках, ціна йде вгору. Крім того, зазначила Світлана Пашко, для ринку курячих яєць властиві відносно стабільний попит і сезонні коливання виробництва протягом року, які мають вплив на ціну. Найдешевші яйця бувають навесні та влітку, коли на ринок надходять яйця, вироблені в господарствах населення. Ціни досягають свого вищого піку в осінньо-зимовий період, коли знижується виробництво в господарствах населення, а промислові птахофабрики, реалізуючи свою продукцію по завищених цінах, покривають збитки попередніх місяців.

Полтавщина не виключення поміж регіонів, де останнім часом яйця помітно добавили у ціні. За даними Головного управління статистики у Полтавській області індекс споживчих цін на яйця у 2017 році був досить картатий і свідчив, як про падіння вартості яєць, так і про їхнє здорожчання:

Січень – 100,5%

Лютий – 76,4%

Березень – 92,4%

Квітень – 76,7%

Травень – 83,2%

Червень – 135,9%

Липень – 83,0%

Серпень – 130,3%

Вересень – 137,6%

Жовтень – 115,0%

Листопад – 112,0%

На Центральному ринку Полтави яйця сьогодні коштують в середньому 26 -32 грн/десяток. Є навіть і по 37 гривень. Але то, як стверджують продавців – з двома жовтками. Подорожчали, і продовжують дорожчати яйця і в Полтавській мережі популярних продуктових супермаркетів АТБ і «Велмарт», популярних своїми акційними знижками.
Своє пояснення до ситуації з цінами на яйця на Полтавщині сьогодні висловив представникам ЗМІ С. Фролов – директор департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА.

«По-перше, підвищенні ціни на яйця може бути сезонним фактором. Ви ж розумієте, що щороку взимку ціна зростає. Але, якщо брати в Полтавській області, ми не маємо спаду виробництва яєць. Тож, я причину здорожчання вбачаю лише сезонну. І все… Обсяги виробництва продукції птахівництва, зокрема яєць, настільки великі, то власники птах підприємств говорять про проблему реалізації яєць. Тобто, думаю, що за рахунок конкуренції ми не отримуємо підвищення ціни на цей продукт…», – висловився посадовець.

Олександр Брусенський

Фото і відео автора.