3-mlin-15.08.2019

День млина у Кобеляках

27 липня 2019 року День млина відзначили вдев’яте.

Свято на березі теплої Ворскли, започатковане 2010 року Борисом Попругою та шанувальниками рідних витоків, не втрачає популярності, а від року до року видозмінюється, вдосконалюється і набирає нових форм і обертів.

Воно збирає до свого лона не лише тих, чиї дитинство і юність шаленіли під водяним колесом старого млина на Рибалках, хто впивався свіжістю цієї цілющої ворсклянської води, хто мав за щастя бути причетним до активної спортивної і творчої молодіжної спільноти 50-60 років уже минулого століття. Сюди щоліта їдуть тепер їхні діти й онуки, друзі, відомі і цікаві постаті, які ділять з кобелячанами радість зустрічі з батьківщиною і далекою юністю. Тут тепер можна зустріти художників, музикантів, поетів, журналістів, науковців, спортсменів, які приїздять і з ближніх місць, і з далеких країв.

Цього року свято на Рибалках відзначили масштабно. Організаційну ініціативу розділив із млинарями міський голова Олександр Копелець. Людей запрошували заздалегідь, тож окрім приїжджих зійшлося чимало місцевого люду.