Депутати Миргородської міської ради не захотіли присвоїти звання «Почесний громадянин міста Миргорода» своєму колезі, забитому бандитами

Супруненко

22 листопада депутати Миргородської міської ради на сесії поміж інших питань порядку денного розглядали і клопотання депутатської фракції ВО «Свобода» про присвоєння (посмертно) звання «Почесний громадянин міста Миргорода» Олегу Супруненку.

Про це повідомляють на сайті Миргородської міськради (https://myrgorod.pl.ua/news/1-golovni-pytannja-sesiji). Зокрема, про те, що «Не набрало більшості голосів клопотання депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” щодо присвоєння звання “Почесний громадянин міста Миргорода Олегу Супруненко” (посмертно)». «За» пропозицію проголосували 12 депутатів із 28, які брали участь у роботі сесії.

Як повідомляла «ПП» (https://panoram.com.ua/2017/08/08/news-169/) депутата-«свободівця» невідомі побили вночі 12 липня 2017 року, коли він повертався додому з роботи після нічної зміни. За кілька днів О. Супруненко помер у одній з лікарень.

Як відомо, у списку Почесних громадян Миргорода є й прізвище колишнього Миргородського міського голови Василя Третецького, на якого бандити напали посеред вулиці 25 березня 2014 року. Через десять днів після тяжкого вогнепального поранення він помер у лікарні м. Харкова.

Олександр Брусенський