Депутати Полтавської облради вимагатимуть від президента «надати вмотивовану оцінку» вчинкам М. Саакашвілі, який готує поїздку на Полтавщину

На черговій сесії Полтавської облради, яка заплановано на 12 жовтня, одним із питань порядку денного буде прийняття звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради України щодо небезпеки та суверенітету та територіальної цілісності України.

Як стало відомо із джерел у штабі М. Саакашвілі, якого українська влада позбавила громадянства, опальний політик планує протягом жовтня 2017 року відвідати кілька регіонів України, де збиратиме на мітинги своїх прихильників. У планах колишнього президента Грузії та голови Одеської ОДА і відвідування Полтавщини. Правда, точну дату поїздки, схоже, тримають у секреті. Кореспонденту «ПП» один із учасників зустрічі М. Саакашвілі на українсько-польському кордоні правозахисник Василь Ковальчук пояснив це тим, що штаб політика враховує негативне ставлення української влади до М. Саакашвілі і тому заздалегідь не повідомляє про його пересування Україною.

А поки в оточенні опального політика виношують план його поїздки на Полтавщину, депутати облради розглянуть звернення до керівників держави щодо «відсутності належної реакції органів влади на антиукраїнські дії М. Саакашвілі». У своєму зверненні депутати наголошують на реальній небезпеці для суверенітету та територіальної цілісності України через відсутність належної реакції на антиукраїнські дії М. Саакашвілі та його прибічників у стінах Верховної ради та поза нею. І вимагають від президента вжити всіх невідкладних заходів для того, аби покласти край провокаціям з боку опального політика, які мають ознаки злочину тощо.

Олександр Брусенський