Депутату Полтавської облради в НАБУ закидають, що він не вказав в декларації 530 тисяч «спортивних» гривень

НАБУ

Як стало відомо, детективи НАБУ проводять розслідування стосовно депутата Полтавської облради від Кременчука Олега Сазонова, який нібито «забув» вказати в декларації про доходи за 2016 рік 518 тисяч гривень премії за перемогу свого підопічного – переможця на Олімпіаді-2016, та 12,5 тисяч гривень за перемогу на чемпіонаті Європи.

Утім, сам депутат-опозиціонер не вважає себе винуватим і до розслідування НАБУ ставиться спокійно

У коментарі для «ПП» О. Сазонов, який тренує олімпійського призера та чемпіону світу з греко-римської боротьби Жана Беленюка (wikipedia.org) він зазначив, що розслідування НАБУ триває вже кілька місяців. Він справді отримав, як тренер, винагороду за перемогу свого підопічного на Олімпіаді-2016 року в Ріо-де-Жанейро 518 тис. грн.. та ще 12,5 тис. грн. за перемогу Ж. Беленюка на чемпіонаті світу.

НАБУ

О.Сазонов не бачить своєї вини перед НАБУ

Коли настав час подавати податкову декларацію, він звернувся до податкової служби по консультацію щодо декларування цих грошей. Податківці, стверджує О. Сазонов, відповіли, що ця грошова винагорода не обкладається податком, тож декларувати її не потрібно. Через це депутат не вказав отримані суми і в декларації про доходи, як депутат Полтавської облради.

«Я не вважаю, що розслідування НАБУ пов’язане з моєю депутатською діяльністю як керівника опозиційної фракції в облраді, – зазначив О. Сазонов. – Політичної складової в справі не бачу. Як і не бачу провини за собою, бо навмисне не приховував указані суми. Хай розслідування НАБУ триває, я надаватиму слідчим всю потрібну інформацію…».

О. Сазонов в недалекому минулому займався спортом. Зокрема, греко-римською боротьбою. На цьому поприщі досяг відчутних успіхів: виборював перемоги в чемпіонатах України, став кандидатом в майстри спорту. Після закінчення виступів, перейшов на тренерську роботу. Одночасно займається бізнесом: є гендиректором, засновником и кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «РБК «Кремремшлях».

Олександр Брусенський