Депутату Щербанівської сільради сьогодні вночі спалили автомобіль

спалили автомобіль

У селищі Щербані, що край Полтави, сьогодні вночі спалили автомобіль SkodaOctavia, який належить депутату Щербанівської сільради 35-річному Анатолію Вертелецькому (обраний за списком СДП).

Із повідомлень у соціальних мережах можна доволі детально дізнатися про пригоду, яка сталася біля однієї з багатоповерхівок, де стояло авто депутата. Десь о третій ночі невідомі розбили скло задніх дверцят і кинули у салон запалювальну суміш і запалений факел. Про те, що автомобіль зайнявся, А. Вертелецького сповістили його сусіді. Але, коли той спробував вибігти на вулиці, з’ясувалося, що двері під’їзду виявилися підпертими з вулиці. Пожежні приїхали швидко, приборкали вогонь, але салон іномарки вигорів.

Депутату спалили автомобіль через війну за землю

 спалили автомобіль
Анатолій Вертелецький

Сам депутат пов’язує підпал із своєю громадською діяльністю. Зокрема, спробами дізнатися про виділення землі сільрадою, інвентаризація якої наразі проводиться у Щербанях.

До речі, підпал автомобіля стає у Полтаві одним із методів боротьби з політичними або бізнес конкурентами. Так, 9 жовтня 2013 року у обласному центрі спалили автомобіль тодішнього депутата Полтавської міськради Ігоря Лебедика. Той теж пов’язував це із намаганням залякати його та змусити припинити активну діяльність у міськраді. 21 жовтня 2013 року біля Палацу дозвілля «Листопад», що в центрі Полтави, о шостій вечора спалили автомобіль BMW X6, який належав дружині Володимира Головка – генерального директора ТОВ «Полімпекс», якому належить речовий ринок у обласному центрі.

Поліція поки пригоду в Щербанях не коментує.

спалили автомобіль

Олександр Брусенський

Фото із Інтернету