Діяльність Мамая схвально оцінюють 23%, а міськради – 21%

Мамая

Полтава – в п’ятірці міст, де найменше задоволені владою. Діяльнісю мера Полтави Олександра Мамая задоволені всього лише 23% полтавців.

Такі дані по результатах четвертого Всеукраїнського муніципального опитування оприлюднила Соціологічна група «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту .

Активісти «Рейтингу» стверджують, що це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг. Опитування проводили у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил. А, а також, в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 64,8%.

У п’ятірці міст, де найменше задоволені владою, – Ужгород, Херсон, Миколаїв, Полтава, Сєверодонецьк. Приміром, діяльністю Полтавського міського голови Олександра Мамая задоволені лише 23% полтавців, міської ради – 21%. Гірше ставлення виборців до міської влади лише у мешканців Сєвєродонецька.

Мамая

Мамая

Мамая

Мамая

Олександр Брусенський

На фото О. Мамай.

Фото автора