До нас приїхав ревізор: на Полтавщині почалася комплексна перевірка стану цивільного захисту

перевірка

Сьогодні на Полтавщині почалася комплексна перевірка стану цивільного захисту та діяльності аварійно-рятувальних служб регіону

Столична комісія ДСНС, за результатами роботи якої глава Полтавської ОДА Валерій Головко пообіцяв своїм підлеглим «серйозні розборки» 12 березня почала свою роботу на Полтавщині. До складу комісії, план роботи якої затверджено Кабміном, входять 15 представників ДСНС України. Очолює групу перевіряючи перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький (на фото).

Перевірка комісії почалася з участі її представників у нараді в облдержадміністрації, куди запросили представників всіх райвідділів ДСНС в Полтавській області, голів районних комісій з питань техногенної безпеки, керівників департаментів і управлінь ОДА тощо. В. Головко, відкриваючи нараду, заявив, що «ми перевірки не боїмося» і регіон готовий продемонструвати столичній комісії все, що нароблене в сфері цивільного захисту. За його словами, комісія перевірятиме систему цивільного захисту чотирьох районів області та п’яти міст. Решту районів теж будуть перевіряти, вивчаючи документацію в Полтавській ОДА.

перевірка

«Полтавщина є стабільним регіоном щодо цивільного захисту населення, тому мені хотілося, щоб ми мали тенденцію на покращення нашої готовності також у нашій роботі необхідно звернути увагу на підготовку населення до дій під час надзвичайних ситуацій», закликав чиновників В. Головко.

перевірка

Очільник комісії О. Мельчуцький, зі свого боку зауважив, що подібна перевірка проводяться раз на п’ять років і їхні результати дуже важливі для оцінки ситуацій із цивільним захистом та діяльності аварійно-рятувальних служб. Нині це питання, на його переконання, дуже актуальне, бо життя дуже часто перевіряє рятувальників на професіоналізм та вміння надавати допомогу населенню в надзвичайних ситуаціях.

Комісія працюватиме в області з 12 по 22 березня 2018 року.

Олександр Брусенський
Фото автора.