До Полтави по справедливість

Сьогоднішній робочий день посадовців Полтавської ОДА почався під стукання касок попід вікнами будівлі облдержадміністрації. Грюкала касками по бордюрах група робітників ПАТ «Рижівський гранітний кар’єр», що в Горішніх Плавнях (колишній Комсомольськ). Позаду протестувальників стояла ще одна група гірників, які тримали в руках плакати вимогами припинити рейдерське захоплення підприємства. Гірники приїхали до обласного центру по правду: вони хотіли привернути увагу обласного керівництва до незаконну, на їхню думку, зміну керівника підприємства, яка відбулася у рейдерським спосіб.

Виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «Рижівський гранітний кар’єр» Володимир Кушко розповів кореспонденту «ПП», що 17 серпня на підприємстві сталася заміна керівника. Причому, про це, за його словами, ніхто на підприємстві не знав. Дізналися, лишетоді, коли побачили, що в Єдиному державному реєстрі внесено нове прізвище керівника.

«Заміна керівника Сергія Корявченка сталася тоді, коли він перебував у відпустці, а я в той час виконував обов’язки – і зараз виконую, голови правління, – роз’яснив ситуацію на підприємстві В. Кушко. – Нашого голову правління замінили по підроблених документах на такого собі Д., якого ніхто з нас і на власні очі не бачив… Ми вимагаємо від влади втрутитися в ситуацію і покласти край рейдерському захопленню влади на підприємстві…».

Свої вимоги протестувальники передали Голові Полтавської ОДА Валерію Головку. Акція протесту тривала біля години, після чого гірники згорнули плакати, забрали каски і залишили майдан біля ОДА.

Олександр Брусенський
Фото автора