До Полтави приїхав міністр МВС Арсен Аваков. Не з порожніми руками…

Сьогодні до обласного центру завітала поважна делегація столичних урядовців: два міністра –А. Аваков і Ігор Жданов, та секретар РНБО Олександр Турчинов. Столичні гості в урочистій обстановці відкрили в Полтаві оновлений сервісний центр МВС. Як повідомляють у поліції, там, незалежно від місця реєстрації, швидко та надійно громадянам надаватимуть адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, видачі довідок про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС. За словами Арсена Авакова, у Полтаві сьогодні запрацював 21-й сервісний центр в Україні. Найближчим часом вони відкриються і в інших областях держави.

«Європейські Аваковстандарти реалізовуються сьогодні на Полтавщині і стають частиною нашого повсякденного життя. Крок за кроком ми створюємо сервіси, зручні для людей, і тепер у громадян з’явилася можливість отримати якісні послуги без черги, а, головне, без хабарів», – зазначив А. Аваков.

У новому сервісному центрі за адресою вул. Європейська, 164 (де розмішувалась колишня ДАІ області) працює електронна черга, сучасна система комунікацій. Усі нові сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження – завдяки їм можна переглянути на сайті hsc.gov.ua завантаженість центру та проконтролювати його роботу. Громадян обслуговуватимуть працівники фронт-офісу. Щоденно у центрі зможуть надавати понад 150 послуг. Задля зручності клієнтів з вівторка по суботу адміністратори надаватимуть послуги без перерв.

Також міністр МВС передав полтавським правоохоронцям 18 нових службових електромобілі «Мitsubishi Outlander PHEV».

«Такого автомобіля немає у голови облдержадміністрації, вважаю, що й не буде. Ці найкращі автомобілі для вас, поліцейські, для того, щоб ви могли зберігати безпеку полтавців», підкреслив міністр.

Олександр Брусенський
Фото поліції Полтавщини
Для збільшення зображення –
натисніть на фото