До Полтавського СІЗО легально передали вівчарку і нелегально наркотики в яблуках

СІЗО

Полтавська установа виконання покарань №23, відома, як слідчий ізолятор (СІЗО) на вулиці Пушкіна, знову опинився в центрі уваги місцевих ЗМІ.

Як повідомили в прес-службі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, днями до СІЗО один із полтавських кінологів передав як благодійну допомогу установі шестимісячного цуценя німецької вівчарки, якого назвали Гарді. Виконуючий обов’язки начальника установи Олексій Домашов зазначив, що на даний час проводиться робота щодо вдосконалення діяльності кінологічної служби та розширення виконання функцій службових собак, адже кінологічна служба відіграє дуже надзвичайно важливу роль у діяльності установи. На сьогодні в кінологічній службі установи задіяно 10 службових собак – дев’ять вівчарок та один ротвейлер.

СІЗО

А 17 січня до СІЗО знову спробували передати наркотики. Тепер уже в яблуках (до того передавали в салаті і тушонці – авт.). Згорток у яблуці знайшли під час під час огляду передачі, яка надійшла ув’язненому від родичів. Серед продуктів харчування були і яблука. У середині одного і було виявлено поліетиленовий згорток з наркотиками.

Олександр Брусенський