9-varennia-17.07.2019

сушіння замість домашньої консервації

При сушінні з продуктів видаляється до 80% вологи, що забезпечує їх збереження протягом тривалого часу з мінімальними втратами вітамінів та мінеральних речовин. Добре піддаються сушінню ягоди, яблука, груші, зелень. Зважаючи на відсутність будь-яких консервантів, сухофрукти можна використовувати в дитячому харчуванні з самого раннього віку. Важливо використати сухофрукти протягом року, вітаміни в деяких руйнуються вже за 3–5 місяців.
До недоліків належать довгий процес підготовки і сушіння: плоди слід ретельно вимити, очистити, видалити кісточки, порізати. Сушіння проводиться на сонці або під дією високих температур. У духовці зелень сушать при температурі до 45 градусів, плоди – до 80 градусів. Ті, хто дуже любить сухофрукти, обладнують спеціальні сушарки, де плоди на сонці захищені від комах, пилу й опадів склом. Певної популярності набрали електросушарки, але систематично в побут українців не ввійшли через ряд недоліків (принаймні, в дешевих): фрукти сушаться довго, потребують тонкої нарізки, за один раз завантажуються лічені кілограми, використовується багато електроенергії, конструкція виготовлена з не дуже міцної пластмаси, ввімкнену сушарку краще не залишати без нагляду.
З давніх часів сухофрукти були чудовими ласощами. І зараз у сім’ях, де батьки прагнуть зберегти здоров’я дітей, ними заміняють цукерки.