Сенчани перекрили розбиту дорогу, вимагаючи її ремонту

дорога Лохвиця – Сенча перекрита

Ніякої критики не витримує вже років зо три те, в якому стані дорога Лохвиця – Сенча, якою далі можна дістатися (саме якось дістатися, а не доїхати) до Миргорода і яка має величезне значення для Лохвицького району. Подекуди ями й баюри такі, що всі машини їдуть обочиною, таксисти вимагають подвійну оплату, машини швидко ламаються. Позаторік деякі водії намагалися накатати дорогу поруч по полю, але його господарі, кажуть, захистили посіви, назакопувавши гострих предметів.

Міст через Сулу в межах Сенчі теж у аварійному стані.

Хто повинен ремонтувати дорогу Лохвиця – Сенча

1 липня з 6 до 9 ранки сенчани влаштували акцію перекриття дороги з вимогою ремонту. На неї організатори, які публічно себе не назвали, запросили односельців за допомогою маленьких рукописних оголошень, але кілька десятків людей зібралося.

рукописне оголошення про перекриття дороги Лохвиця-Сенча
Рукописне оголошення про перекриття дороги

Люди перекрили шлях на в’їзді в Сенчу з боку Лохвиці, чим перешкодили роботі низки підприємств. По обидва боки, зокрема, стояло більше десятка автобусів, які везли на робочі місця та зі зміни додому працівників підприємства «Полтавагазвидобування».

Учасники й організатори не повідомили, чи вели перемовини з місцевою та обласною владою, Агенством місцевих доріг, на балансі якого перебуває дорога Лохвиця – Сенча. Тобто від кого вимагали ремонту – не зрозуміло.

дорога Лохвиця – Сенча перекрита
1 липня з 6 до 9 ранки сенчани влаштували акцію перекриття дороги з вимогою ремонту.

Зате у Верховній Раді на засіданні Погоджувальної ради про акцію та стан доріг того ж дня, звертаючись до Парубія, розповів Віктор Кривенко, голова «Народного Руху України». Кривенко балотується у нардепи на 151 окрузі, хоча сам із Дніпродзержинська (Кам’янського), а живе в Києві. Нині вивчає стан справ на окрузі та привертає до себе увагу виборців. За що вже отримав разом із іншими немісцевими кандидатами прізвисько «Парашутист».

Олег ДОЛЕНКО.

Фото з допису Михайла Євтодія у «Фейсбуці».