Дубль-2: У Полтаві вчителі знову пікетували міськраду

Пікет вчителів полтавської СШ №38

2 липня в обласному центрі біля будівлі Полтавської міськради відбувся пікет вчителів міської середньої школи №38, які вимагають поновити на посаді свого директора Юрія Говоруна. Це вже друга протягом тижня акція протесту вчителів цієї школи (Див. ПП: “У Полтаві відбулася акція протесту вчителів”), які приходять до міськради, оспорюючи результати конкурсу на заміщення посад керівників міських шкіл.

Сьогодні лави захисників 65-річного Ю. Говоруна, котрий за версією чиновників міського управління освіти не пройшов конкурсу, були меншими, ніж 27 червня, коли вчителі вперше відбувся пікет вчителів. Але протестувальники були налаштовані рішуче і всіляко демонстрували свою підтримку директору.

Пікет вчителів полтавської СШ №38: “Поверніть нашого директора!”

Пікет вчителів
Пікет вчителів полтавської СШ №38

Вчителька навчальних класів СШ №38 Наталія Лозовська розповіла «ПП», що директора школи Ю. Говоруна, якого вони підтримують, з посади ще не звільнено, адже він перебуває у відпустці. Але керівництво міського управління освіти не іде на поступки і не хоче скасовувати результати конкурсу. Який, на переконання вчительки, проведено не прозоро і його результат, на відміну від такого ж конкурсу в столиці, був відомий заздалегідь. Тому, заявила Н. Лозовська, педколектив протестує не проти призначення на посаду директора нового керівника, а вимагає прозорості у проведенні конкурсу.

пікет вчителів в Полтаві
Так пікетували вчителі в Полтаві

За її словами, Ю. Говорун, як і передбачено положенням конкурсу, у триденний подав до міськуправління освіти апеляцію-скаргу на результати конкурсу. Але її в приймальні керівника управління освіти під якимось надуманим приводом не прийняли.

Пікет вчителів сьогодні проходив за звичним сценарієм: до мітингувальників ніхто з керівників управління освіти не вийшов. Тоді вони, розгорнувши плакати на захист свого директора, попрямували до приймальні профільного заступника Полтавського міського голови Світлани Тарашевської. Але її в кабінеті не було…

Як і попереднього разу учасники акції передали до міськради своє звернення з вимогою поновити на посаді директора школи.

Олександр Брусенський

Фото автора