Двох підозрюваних у побитті депутата Миргородської міськради взяли під варту, одного розшукують, долю четвертого сьогодні вирішать у суді

Супруненко

Прес-група УСБУ в Полтавській області повідомила про затримання її співробітниками разом із працівниками поліції осіб, яких правоохоронці підозрюють у жорстокому побитті депутата Миргородської міськради від ВО «Свобода» Олега Супруненка, який згодом від отриманих травм помер у лікарні.

«Під час обшуків у фігурантів справи правоохоронці виявили знаряддя вбивства та предмети потерпілого. Затриманим, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, оголошено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 121 та ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України. Октябрським районним судом Полтави двом підозрюваним обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, щодо депутата судовий розгляд триває.

Одного із підозрюваних оголошено в розшук…», – повідомляють у УСБУ Полтавщини.

Голова фракції «свободівців» у Супруненко Полтавській міськраді Юліан Матвійчук, у той же час, на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував фотографії із засідання Октябрського райсуду Полтави, де підозрюваним вчора обирали міру запобіжного заходу.

«Ось виконавці вбивства Олега Супруненка, прізвища не пишу в інтересах слідства
Виконавці вже в суді, також “взяли” Хачатура Хачатаряна, депутата Миргородської міської ради від “Радикальної партії”. Зараз відбувається судове засідання про обрання міри запобіжного заходу, суддя Чуванова. Для обох – тримання під вартою на 60 днів…».

Ю. Матвійчук закликав полтавців, яким небайдужа історія з його одно партійцем, сьогодні прийти до Октябрського райсуду в обласному центрі, де продовжать розгляд брання запобіжного заходу депутату Миргородської міськради Хачатуру Хачатряну – тренеру у Миргородській ДЮСШ, якого також підозрюють у побитті О. Супруненка. Ю. Матвійчук, пояснив кореспонденту «ПП», що закликає небайдужих полтавців прийти до суду, бо підозрює, що справу там можуть «розвалити». Принаймні, як він повідомив, вчора слухання справи Хачатуряна відклали…

P.S. Коли цей матеріал готувався до друку, стало відомо, що Октябрський райсуд Полтави на сьогоднішньому засіданні обрав для Х. Хачатуряна міру запобіжного заходу – арешт на 60 діб.

Олександр Брусенський

Фото із сторінки у Фейсбуці Ю. Матвійчука.
Для збільшення зображення –
натисніть на фото