Федерація АЙКІДО та БУДО Полтавської області “МУТОКУКАЙ”

Айкідо́ (яп. «шлях гармонії енергії») — японське бойове мистецтво, створене Уесіба Моріхеєм на базі давньояпонських технік дзю-дзюцу.

В давні часи досконале володіння прийомами нападу і захисту, як зі зброєю так і без неї, було життєво необхідне кожному японському воїну. Тому бійці тренували різні види бойових мистецтв, передаючи секрети технік від батька до сина, від майстра до учня. Такі знання було важко отримати і береглися вони, як великий скарб від сторонніх очей.

Технічно основи айкідо Уешіба заклав у середині 1930х років на базі інших бойових мистецтв.

Філософія Айкідо:

  • Ай – рівновага, гармонія;
  • Кі – життєва сила;
  • До – філософський принцип

Федерація Айкідо та Будо Полтавської області «Мутокукай» була створена в 1999 році. Основний принцип Айкідо полягає у використанні сили суперника, проти нього самого. Практикуючись, Ви розвиваєте силу волі та здатність долати психологічні перешкоди, виконуєте технічні прийоми на фізично сильному партнері і розвиваєте впевненість у власних силах.

Айкідо не є агресивним бойовим мистецтвом. Його основна мета – досягнення гармонії у розвитку тіла і мислення. Регулярні відвідування тренувань сприяють фізичному розвитку та зміцненню здоров`я. Вивчаючи принципи Айкідо, Ви завжди зможете використовувати їх у повсякденному житті. Це виражається у прийнятті рішень в стресових ситуація, стримуванні своїх емоцій і об`єктивному оцінюванні ситуації, налаштувуванні на позитивний настрій і досягненні поставлених завдань.

Ряд вправ що застосовуються на тренуваннях Айкідо розвивають гнучкість тіла, граційність і пластичність рухів. Інтенсивність заняття  сприяє підтримці хорошій фізичній і психологічній формі.

Федерація АЙКІДО та БУДО Полтавської області “МОТОКУКАЙ” оголошує набір. Звертайтеся за телефонами вже зараз: 066-576-70-69, 067-251-69-09.

Євгеній Кушнір

Федерація АЙКІДО та БУДО Полтавської області “МОТОКУКАЙ”