Гадяч долучився до конкурсу «Малі міста – великі враження»

Стародавній Гадяч приєднався до конкурсу «Малі міста – великі враження», ініційованого Міністерством культури. За результатами конкурсу відберуть шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів (ексклюзивних культурних подій), що пов’язані з культурною спадщиною.

Подробиці участі у конкурсі на своїй сторінці у Фейсбуці розповів голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко:

«Гадяч став учасником проекту «Малі міста – великі враження»!
Маємо велику перемогу на культурній ниві – зі 158 учасників, які подавалися на конкурс в культурно-економічному проекті «Малі міста – великі враження», в число 8 переможців, які відібрані для подальшої участі, потрапив і Гадяч!…

Наш проект-переможець – «Фестиваль молодих театрів». Головна ціль проекту – об’єднати Україну навколо театрального мистецтва. Проект передбачає створення театральних локацій в історичній частині міста, де виступатимуть театральні колективи з усієї країни, проводитимуться майстер-класи, можна буде здобути навики щодо сценічної майстерності, гримування акторів. Плануємо створити ярмарок театральних реквізитів. Це буде такий обмін досвідом між театральними колективами з багатьох куточків України. На реалізацію стартапу його ініціатори мають одержати фінансову підтримку в розмірі півмільйона гривень».

Олександр Брусенський
На фото: Гадяч; герб Гадяча. Фото з Інтернету.