Голова Октябрського райсуду Полтави Олександр Струков госпіталізований

Олександр Струков

Сьогодні стало відомо про те, що голова Октябрського райсуду обласного центру Олександр Струков потрапив до хірургічного відділення однієї з лікарень Полтави.

Повідомлення про госпіталізацію голови суду, чиє імя давно перебуває на слуху у полтавців, викликала неабиякий резонанс і жваво обговорюється у соціальних мережах. Річ у тому, що 31 січня Дисциплінарна комісія Вищої Рада правосуддя, яка порушила справу проти голови Октябрського райсуду, мала розглядати цю справу у присутності самого О. Струкова.

Приводом для дисциплінарного провадження стали непрості відносини між О. Струковим, та його підлеглою суддею Октябрського райсуду Ларисою Гольник, яка звинувачує свого шефа в упередженому до себе ставленні. Конфлікт у Октябрському райсуді розгорівся після того, як там почали розглядати справу Полтавського градоначальника Олександра Мамая, якого правоохоронці звинуватили у корупційному правопорушенні. Справу розглядала Л. Гольник.

Олександр Струков

Ії чоловік Ігор Гавриленко, якого невідомі побили у листопаді 2017 року разом із Л. Гольник, сьогодні повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що засідання Вищої Ради правосуддя відкладено:

«Сьогодні мало відбутися засідання Вищої ради правосуддя, щоб розглянути дисциплінарну справу Струкова. Воно відкладене. Голова Октябрського райсуду м. Полтави Олександр Струков захворів. Як несподівано! Побажаю йому скорішого одужання. А головне – набратися сміливості, щоб нарешті відповісти за свої незчислимі порушення. Завтра, 1 лютого, о 10:00 Вища рада правосуддя розглядатиме абсолютно надуману скаргу Ковжоги (представник в суді О. Мамая – авт.), кума Струкова, на суддю Гольник. Лариса Гольник готова дати всі необхідні пояснення й ховатися не збирається. Бо правда – за нею…».

Олександр Брусенський
На фото: 1. Л. Гольник. Фото автора.
На фото: 2. Олександр Струков. Фото Інтернету.