Голова Опішнянської ОТГ попався на гарячому?

Військова прокуратура Полтавського гарнізону повідомила про гучне затримання: на хабарі попався голова Опішнянської ОТГ.

Опішнянська об’єднана територріальна громада порівняно молода: вибори там відбулися в грудні 2018 року. До створення ОТГ чимало зусиль доклав нинішній голова ОТГ Микола Різник – уродженець Опішні, на той час підприємець із Полтави. Саме цього активного чоловіка й обрали очільником громади.

Військова прокуратура повідомляє, що голова Опішнянської ОТГ одержав хабар у розмірі 12 тисяч гривень від місцевого підприємця за укладення договору про добровільне відшкодування збитків за фактичне користування земельною ділянкою, виділеною під розміщення шиномонтажу. Безпосередньо під час вручення грошей посадовця затримала військова прокуратура Полтавського гарнізону спільно зі Слідчим управлінням обласного ГУ Нацполіції та Управлінням захисту економіки в Полтавській області ДЗЕ Нацполіції.

“Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Затриманій службовій особі, яка займає відповідальне становище, готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, який карається в’язничним терміном від 5 до 10 років. Також готується клопотання до суду про взяття голови ОТГ під варту”, – сказано в повідомленні.