Хто кого? У Полтаві наркоділки кинули виклик міській владі

Продаж наркотиків через інтернет у Полтаві

Справжній виклик міській владі кинули наркоділки Полтави одразу після того, як у Полтавській міськраді провели міжгалузеву нараду з питань… протидії незаконному обігу наркотиків у обласному центрі та організували показове замальовування написів про продаж наркотиків на одному з будинків, що вулиці Чорновола, 2-а.

Продаж наркотиків через інтернет у Полтаві

Про те, що кількість написів на стінах будинків, адміністративних будівель, торговельних приміщень і навіть навчальних закладів стрімко зросла одразу після того, як у міськраді провели вищезгадану нараду, сьогодні на апаратній нараді у виконкомі Полтавської міськради заявила заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко.

Продаж наркотиків через інтернет у Полтаві
Нарада у виконкомі олтавської міськради, де говорили про наркотики

За її словами, найбільше написів про продаж наркотиків через мережу Інтернет з’явилося в мікрорайоні Браїлки. Причому, обурювалася Л. Бойченко, знахабнілі розповсюджувачі наркотиків наче кинули виклик міській владі, яка днями створила та продемонструвала відеоролик про поширення наркотичного зілля за допомогою Інтернету.

продаж наркотиків у Полтаві через Інтернет
Кількість написів на стінах будинків, адміністративних будівель, торговельних приміщень і навіть навчальних закладів в м. Полтава стрімко зросла

Л. Бойченко розповіла й про те, що наркоділки вже дісталися до навчальних закладів, на стінах яких безкарно малюють написи з електронними адресами, за якими можна замовити наркотики. Приміром, на стінах щойно відремонтованого фасаду приватної школи «Юний європеєць», що на вулиці Петра Юрченка. За інформацією Л. Бойченко, написи на фасаді школи про продаж наркотиків, причому з двох боків, робили невідомі, які під’їхали вночі до «Юного європейця» на таксі.

– Чи вдалося знайти цей автомобіль, який розвозить тих, хто розмальовує стіни небезпечними написами?, – звернулася вона до начальника Полтавського відділу поліції полковника Олександра Тарели.

Поліція робить усе можливе, щоб зупинити продаж наркотиків і знайти таксі-привид…

Продаж наркотиків через інтернет у Полтаві
Начальник Полтавського відділу поліції полковник Олександр Тарела

Представники поліції обласного центру і Полтавщини вже коментували ситуацію з безкарним розповсюдженням наркотиків за допомогою Інтернету. Похвалитися результатами поліціянти, на жаль, не можуть. Лише констатують зростання кількості написів та рекламують свою участь у акціях щодо їхнього замальовування разом із представниками громадськості й журналістами.

 

У поліції кажуть, що однією з причин безкарної діяльності наркоділків є те, що сервери, за якими «закріплені» вказані на стінах електронні адреси, зареєстровані поза межами України…

Щодо розшуку таксі-привида, про яке розповіла заступниця міського голови, то О. Тарела заявив, що поліцейські це авто досі шукають…

А тим часом написів про продаж наркотиків через Інтернет у Полтаві більшає. На тих же Браїлках щоранку можна зустріти все нові й нові написи. Деякі будівлі вже перетворюються на своєрідне довідкове бюро, бо на їхніх стінах записано по кілька адрес. Приміром, як на стінах відділення поштового зв’язку №7…

Продаж наркотиків через інтернет у Полтаві
“Довідкове бюро” на стінах відділення поштового зв’язку №7

Від «ПП»: При виконавчих комітетах районних у м. Полтаві рад та виконавчому комітеті Полтавської міської ради працюють телефони, за якими можна повідомити про адреси, де розміщені рекламні написи, для подальшої їх ліквідації.

Виконавчий комітет Київської районної у м. Полтава ради – 2-48-03;

Виконавчий комітет Подільської районної у м. Полтава ради – 60-13-16;

Виконавчий комітет Шевченківської районної у м. Полтава ради – 63-11-14, 63-10-94;

Відділ оперативного реагування управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради – 15-80, (066)286-58-87, (067)158-15-80.

Олександр Брусенський

Фото автора.