І чужому навчайтеся, й свого не цурайтесь…

Міжнародна освітня виставка

Сьогодні у Полтаві проводили Міжнародну освітню виставку, під час якої працювала конференція-семінар для майбутніх студентів, котрі мріють вчитися за кордоном, та їхніх батьків і родичів. У конференц-залі готелю «Палаццо», де організатори виставки розгорнули свої експозиції та надавали консультації з питань навчання за кордоном, зібралися полтавці, котрих цікавить можливість отримання освіти у вищих навчальних закладах за кордоном. Інформацію та консультації з Міжнародна освітня виставка цих питань надавали представники вищих навчальних закладів із США, Канади,Польщі,Німеччини та Чехії.

Олександр Мусієнко, який порядкував на виставці, розповів представникам ЗМІ, що більшість із представлених у Полтаві закордонних навчальних закладів, є державними. Мету зустрічі з полтавцями організатори виставки бачили в тому, щоб довести їм те, що навчатися за кордоном не лише перспективно і престижно, але й безпечно.

«Основна наша мета – щоб Міжнародна освітня виставка наші студенти навчалися за кордоном, поверталися додому і розбудовували нашу неньку-Україну», – зазначив О. Мусієнко.

До послуг полтавців, котрі завітали на виставку і взяли участь у конференції-семінарі, була інформація про понад 300 партнерів організаторів виставки, що надають освітні послуги для українців за кордоном. Нині у зарубіжних вишах опановують не тільки традиційні спеціальності, але й підвищується попит на спеціальності майбутнього – розробників комп’ютерних ігор, програм тощо. Говорили на виставці і про умови вступу до зарубіжних навчальних інститутів, консультували щодо необхідних документів, які майбутнім студентам необхідно подати, про умови навчання та проживання, працевлаштування тощо.

Олександр Брусенський
Фото автора.
Для збільшення зображення –
натисніть на фото