Інспектора Полтавського СІЗО заскочили на «контрабанді» клавіатури, «мишки», роутера та наркотиків

СІЗО

У Полтавському СІЗО, що на вулиці Пушкіна у обласному центрі, знову спіймали працівника цієї установи при спробі пронести ув’язненим заборонені предмети.

Про це повідомили в прокуратурі області. У повідомленні прес-служби прокуратури із посиланням на начальника відділу прокуратури Віталія Алетенко говориться наступне: «11 січня 2018 року, близько 18 години працівники прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№ 23)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, а також Управління СБУ в області виявили в молодшого інспектора відділу режиму й охорони цієї установи заборонені предмети.

 СІЗО

За інформацією прокурора, працівник установи намагався пронести на територію, що охороняється, майже 150 пігулок, пакет із порошком темно-коричневого кольору, схожі на речовини наркотичного походження,роутер, клавіатуру, мишку до комп’ютера тощо. Інспектор пояснив, що ці речі він ніс на прохання ув’язнених…».

Це вже не перше повідомлення за останній час про те, що на територію СІЗО намагаються передати ув’язненим заборонені предмети та наркотики. Лише 2017 року за офіційною інформацією такі спроби було виявлено у квітні, двічі у травні та в липні. 27 липня 2017 року в СІЗО провели «великий шмон» працівники Департаменту кіберполіції разом з іншими силовими структурами. Під час обшуку всіх камер та допоміжних приміщень було виявлено 20 мобільних телефонів, сім-карти різних мобільних операторів України, Wi-Fi–роутер, флеш-карти. Також на території об’єкту знайшли наркотики, алкоголь, «заточки», гроші…

Олександр Брусенський

(За матеріалами прокуратури Полтавщини)