На Полтавщині ПриватБанк розпочав іпотечне кредитування у сільській місцевості

ПриватБанк розпочав іпотечне кредитування у сільській місцевості

Іпотечне кредитування у сільській місцевості на Полтавщині територіально розширюється. Відтепер у кредит можна придбати не лише квартиру у місті, а й будинок у сільській місцевості. Зокрема в населених пунктах, що прилягають до міста Полтави (Супрунівка, Щербані, Розсошенці, Копили, Гожули, Тахтаулово та інших приміських житлових масивах).

“Після відновлення ПриватБанком програми іпотечного кредитування мрія про власне житло стала реальністю. До нас часто звертаються полтавці й мешканці області з питаннями, чи можна взяти іпотечний кредит на будинок або квартиру у селах і селищах міського типу, які знаходяться недалеко від Полтави. Тому ми раді повідомити, що така іпотека вже працює, – говорить керівник напрямку “Споживче кредитування” Полтавського ГРУ ПриватБанку Роман Савченко. – Після остаточного вибору помешкання клієнту треба сформувати пакет документів і надати банківським працівникам. Важливо, що при підрахунку можливостей отримати кредит враховуються сукупні доходи родини”.

Іпотечне кредитування у сільській місцевості: особливості

Приватні будинки/домоволодіння мають бути не старші 40 років з моменту побудови, а будинки квартирного типу – не старші 60 років. Початковий внесок на квартири – від 30%, будинки – від 50% від вартості помешкання. Ставка за кредитом – від 17,9% річних. Іпотечне кредитування у сільській місцевості не поширюється на недобудови.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій.

З початку 2018 року більше 35 мільйонів гривень отримали полтавці під іпотечне кредитування у сільській місцевості. Щасливими власниками осель стали більше 100 клієнтів банку. За більш детальною інформацією про можливості оформлення житла в кредит звертайтесь у будь-яке з 93 відділень ПриватБанку на Полтавщині, або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (096) 743 22 43 (Роман Савченко).