Ірина Земляна знову опинилася в центрі уваги своїх земляків

Ірина Земляна

Полтавська активістка і журналістка Ірина Земляна – випускниця Полтавського педагогічного університету – стала відома завдяки акціям протесту, які вона організовувала біля Полтавської ОДА. Сьогодні Ірина працює тренеркою в Інституті Масової Інформації і продовжує привертати увагу своїх земляків.

На своїй сторінці у Фейсбуці Ірина Земляна, виклала своє фото у футболці з написом «Я тобі не дорогенька!». Напис адресовано президенту України П. Порошенку. Глава держави 28 лютого під час своєї прес-конференції необачно звернувся до журналістки Марини Баранівської, яка запитала про стиль життя гаранта, з такими словами: «Проїдьте, будь ласка, подивіться… Ключова позиція, дорогенька моя, ми маємо змінити з вами країну».

Ірина Земляна

Як бачимо, жіноча журналістська спільнота та Ірина Земляна не пробачили президенту вольності.

І вирішила нагадати, що подібне ставлення до жінок – не лише фамільярне і вульгарне, що є недопустиме для лідера нації, але й нагадує відвертий сексизм. Нині подібна поведінка засуджується в багатьох цивілізованих країнах світу. Вже не один високопосадовець подав у відставку після того, як суспільству сталі відомі такі «вольності» у поводженні з жінками.

«Тому на передодні «свята ніжності і краси» хочу нагадати, що це насамперед – День боротьби жінок за свої права, це день солідарності та рівності…», написала Ірина Земляна а своїй сторінці, презентуючи футболку з оригінальним написом.

Олександр Брусенський

Скан і фото із сторінки у ФБ І. Земляної