Із офіційного сайту Полтавської міськради прибрали всі згадки про О. Мамая і, натомість, «повісили» О. Шамоту

прибрали Мамая

Опозиційна більшість, яка 14 вересня на сесії міськради відсторонила Полтавського міського голову Олександра Мамая від влади і достроково припинила його повноваження, попри заяви своїх опонентів про не легітимність, поступово зміцнює свої позиції. А «таємний» план, з допомогою якого прибрали Мамая і котрий в своєму портфелі начебто носить представник опозиції, втілюється в життя…

20 вересня, схоже, став переломним у підкилимній боротьбі, яка поки що все точиться в стінах міськради, де ще тиждень тому усі чиновники на слух не сприймали прізвища нового секретаря міськради Олександра Шамоти. Проте, вже сьогодні риторика в тих коридорах влади змінилася. О. Шамоту таки визнали, якого вчора офіційно зареєстрували секретарем Полтавської міськради.

Чиновники міськради таки помітили О. Шамоту

прибрали Мамая
О. Шамота з новою печаткою, яку виготовили замість нібито викраденої…

«Те, про що так довго всі говорили, нарешті відбулося. Мене офіційно зареєстрували виконуючим обов’язки керівника міськради. Крім того, міськраді виготовили нову печатку замість вкраденої Мамаєм. Більше на казки та маніпуляції колишнього міського голови ніхто не реагуватиме. Мера Мамая не-ма-є. А ми з депутатами консолідовано працюватимемо для розвитку міста. Сьогоднішня сесія це довела», – написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці сам О. Шамота.

Правда, його недоброзичливці у тому ж Фейсбуці стверджують, що зареєстрували після десятигодинної осади кабінету завідуючої відділу реєстрації виконкому Полтавської міськради представниками опозиції, тітушками та навіть працівниками СБУ. Які нібито «дотиснули» жінку і та нарешті внесла потрібний запис до державного реєстру.

прибрали Мамая

Прибрали Мамая і на сайті міськради

Як би там не було, а після того як прибрали Мамая для опозиції в стінах міськради все докорінно помінялося. Головний признак цього – передача офіційного сайту Полтавської міськради (https://rada-poltava.gov.ua/) під контроль О. Шамоти та його прихильників. До того протягом тижня на сайті не було жодної згадки про опозицію, знаття О. Мамая, результативну сесію, де відбулася зміна влади в обласному центрі.

 

Натомість із сайту зникли всі дані і фото О. Мамая, з’явилася інформація та фото О. Шамоти, повідомлення про новий склад виконкому міськради, де вже немає прибічників відставленого міського голови, оприлюднено новий склад депутатських комісій, в яких переобране голів і замінено деяких, лояльних до колишнього градоначальника депутатів, у списку депутатів з’явилися прізвища шістьох нових депутатів, які замінили «тушок», що зрадили виборців та одно партійців і перейшли більшості, яка підтримувала О. Мамая, тощо.

Більш того, на сайті  дуже оперативно з’явилася інформація про третє пленарне засідання 17-ї сесії Полтавської міськради, яку до сьогодні у самій міськраді не визнавали і називали тих, хто брав в ній участь «самозванцями» і « заколотниками».

Навіть вели пряму трансляцію із зали засідань, де обрали чотирьох нових заступників міського голови – Андрія Ляміна на посаду першого заступника міського голови, Олексія Чепурка – на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ), Людмили Бойченко – на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання діяльності та розвитку гуманітарної сфери), Віталія Нікіпелова – на посаду заступника міського, керуючого справами виконкому.

Після того як прибрали Мамая, на зустріч із «самозванцем» О. Шамотою почали приходити начальники управлінь та відділів виконкому міськради, які ще пару днів тому робили вигляд, що такого «начальника» не існує і вкотре присягалися своєму шефу О. Мамаю… Справа дійшла до того, що О. Шамота своїм розпорядженням скасував рішення О. Мамая про проведення сесії міськради, як у було призначено на 21 вересня 2018 року. Про що також вже є повідомлення на офіційному сайті міськради.

Хоч і прибрали Мамая, але він  продовжує боротися …

А тим часом відставлений з посади О. Мамай, який пережив вже не одну спробу відсторонити його від посади, всіляко демонструє незламність і заявляє, що опозиція в незаконний спосіб відсторонила його від влади. Але час збігає дуже швидко і, схоже, колишній градоначальник за ним не встигає. Так, ще вчора в інтерв’ю Інтернет-виданню «Новини Полтавщини» він, оцінюючи ситуацію в Полтаві і свої подальші плани, говорив таке:

– Здаватися я не збираюся і не здавався ніколи в житті. Я знаходжусь зараз у Полтаві, завжди на телефоні. Чому я не потрапив сьогодні в приміщення міської ради, тому що я особисто не можу сперечатися із сотнею «відморозків». Хто вони такі я не знаю, попередньо є інформація, що вони із Харкова, дуже переживають за те, щоб у Полтаві був порядок. Ми всі розуміємо, що якщо я дам клич, то завтра під стіни міськради прийдуть тисячі полтавців, які мене підтримують. Але я не хочу цього робити, – заявив О. Мамай. – Також хочу сказати, що прес-служба міської ради знаходиться під моїм контролем, а депутат Шамота підписується «прес-службою ради», мені від цього дуже прикро…

прибрали Мамая

Як відомо, О. Мамая опозиція звинуватила у викраденні печатки Полтавської міськради, яку не знайшли в кабінеті колишнього секретаря міськради О. Деркач. Згодом О. Мамай сам показав представникам ЗМІ цю печатку і визнав, що вона в нього. Але опозиція, як з’ясувалося, була готова і до цього:  О. Шамота продемонстрував нову печатку, яку виготовили замість нібито викраденої…

О. Мамай таки не визнає поразки і демонструє, що готовий до битви за свою посаду. 19 вересня він письмово звернувся із заявою до головного слідчого управління Нацполіції Полтавщини. В якій вказав, що «31 08. 2018 року в м. Полтава групою осіб з числа депутатів Полтавської міськради внаслідок самоуправних дій прийнято рішення про його звільнення з посади Полтавського міського голови…».

Олександр Брусенський

Фото і скан із Фейсбука

Для збільшення зображення – натисніть на фото