Із замерзлих водойм Полтавщини рятують лебедів

порятунок лебедів

18 листопада рятувальники Полтавщини двічі виїжджали на порятунок лебедів із замерзлих водойм у Новосанжарському та Оржицькому районах. Їм довелося розгорнути справжню рятувальну операцію. Про це повідомили у прес-службі відомства.

– До служби порятунку звернулася жінка. Вона попросила допомогти двом знесиленим лебедям, які перебувають на озері в селі Писарівка Новосанжарського району, – розповідає начальник відділу інформації ДСНС у Полтавській області Віталій Шкаревський. – Тож наші бійці негайно відреагували та прибули на виклик. За допомогою човна та рятувальної мотузки витягли птахів із замерзлої води. Лебедів передали місцевій мешканці, яка тепер доглядатиме за ними.

порятунок лебедів на Полтавщині

За словами Віталія Шкаревського, того ж дня на озері у селі Сазонівка в Оржицькому районі бійці ДСНС у таки й же спосіб врятували ще одного лебедя. Птаха також передали на догляд місцевому волонтерові.

порятунок лебедів на Полтавщині
GEDSC DIGITAL CAMERA

Днем раніше служба порятунку допомогла й лебедеві на річці Ташань у Зінькові. Птах не зміг відлетіти в теплі краї, бо мав поранене крило. Порятунок лебедів здійснюють за допомогою човна та рятувальної мотузки

Юрій КОЛЬНОБРИЦЬКИЙ.

Рятувальники з урятованими птахами. Фото ДСНС у Полтавській області.