Каплін знову виламав двері. Тепер уже в Києві…

Каплін

Народний депутат від Полтави Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України, на своїй сторінці у Фейсбуці розмістив коментар щодо сьогоднішнього затримання десяти його одно партійців при спробі потрапити на прийом до міністра юстиції України Павла Петренка.

До міністра соціалісти – члени політради СПУ на чолі з її новообраним керівником С. Капліним, прийшли аби розібратися, чому Мінюст не виконує рішення Вищого адміністративного суду України про реєстрацію рішень легітимного з’їзду Соцпартії. Як відомо, частина членів СПУ провела свій з’їзд на котрому лідером було обрано Іллю Киву. Решта партійців це рішення не визнало і на новому з’їзді СПУ її лідером було обрано С. Капліна. Але Мінюст й досі не легалізував це рішення.

«Кілька десятків людей абсолютно мирно зайшли до міністерства, жодних перепон нам ніхто не чинив. У будівлі були присутні охорона, поліція та Нацгвардія. Соціалісти прийшли вимагати від Павла Петренка виконати рішення Вищого адміністративного суду України про реєстрацію рішень легітимного з’їзду Соцпартії. Люди вимагали розблокувати роботу найстаршої української політсили — СПУ, відновити своє право на об’єднання в політичні партії, брати участь у виборах.

Каплін

Блокувати роботу міністра не довелося — він на неї просто не прийшов. Коли люди вже зібрались іти – несподівано з сусідніх коридорів вийшов натовп силовиків у шоломах, частину людей вони випхали, частину, зокрема, членів політради – голів обласних комітетів Соцпартії, включно з жінками, посадили в автозак і намагались насильно вивезти із двору міністерства», – цитують у прес-службі СПУ свого лідера С. Капліна.

Нардепу силовики закидають, що той виламав двері у приймальні міністра, намагаючись провести в приміщення своїх активістів. Десятьох затриманих доставили до найближчого РВ поліції. Разом із активістами також відвезли до поліції і С. Капліна та нардепа Олександра Сугоняко.

Як відомо, у Полтаві С. Каплін вже «засвітився» у схожому скандалі, коли у листопаді 2014 року він сокирою розтрощив двері кабінету Полтавського міського голови Олександра Мамая, який не захотів прийняти групу активістів.

Олександр Брусенський